Certifikace a akreditace

Certifikační sdružení pro personál - APC z.s., jak už ze samotného názvu napovídá, bylo založeno za účelem poskytnout certifikaci personálu. Programy certifikace a kvalifikace jsou otevřeny celému trhu a všem lidem. V současné době se jedná o sdružení 40 členů a některými členy jsou významné průmyslové podniky.

Certifikace a akreditace, Certifikační sdružení pro personál - APC, z.s.

APC je akreditovaný certifikační orgán

Pro někoho poměrně neznámá slova. Co nám však chtějí vypovědět? APC je sdružení, které zajišťuje personální certifikaci a kvalifikaci technického personálu prostřednictvím sítě svých vlastních a schválených školicích a zkušebních středisek. Zkráceně řečeno, je to sdružení, které má rozsáhlé možnosti ve školení a také v kvalifikaci personálu. Mohou svým klientům udělovat certifikace a to na základně akreditace, kterou sami získali od Českého institutu pro akreditaci.

Potřebujete získat akreditaci? Obraťte se na nás


Akreditace znamená vždy záruku kvality

V některých případech zaměstnání potřebujeme bohaté zkušenosti, značné dovednosti, nejnovější informace ale také technickou způsobilost k tomu, abychom mohli svou práci vykonávat. Například nedestruktivní zkoušení nerozebíratelných spojů tlakových zařízení musí být prováděno náležitě kvalifikovanými pracovníky. U tlakových zařízení kategorií III a IV musí být pracovníci odsouhlaseni nezávislou organizací uznanou podle nařízení vlády a právě tím se tuto sdružení zabývá.

Zajistíme školení i zkoušky v mnohých oborech


Jaký je postup certifikace?

Pro úspěšnou certifikaci je potřeba absolvovat školení, které budete vykonávat ve schváleném školicím středisku. Následně je potřeba složit zkoušky. Nakonec vám už jenom vystavíme Certifikát a průkaz o certifikaci způsobilosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.apccz.cz

Vydáno 11.05.2018
36 Zhlédnutí
Topováno 02.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Certifikační sdružení pro personál APC: Certifikace a kvalifikace

Certifikační sdružení pro personál APC: Certifikace a kvalifikace
Potřebujete personální certifikace nebo kvalifikace technického personálu? Obojí prostřednictvím svých schválených školicích a zkušebních středisek zajišťuje certifikační sdružení pro personál APC, z.s. z Prahy. Sdružení tvoří 40 členů z řad významných průmyslových podniků.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Certifikační sdružení pro personál - APC, z.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Certifikační sdružení pro personál - APC, z.s.
www.apccz.cz
Adresa

Adresa

Podnikatelská 545
Praha 9 - Běchovice 190 11

krcova@apccz.cz
+420 246 061 395


Najdete nás také zde:

ARES
captcha