Pravidelné revize tlakových zařízení - parních kotlů, tlakových nádob

THERMATIC Ing. Jan Nohava

Pravidelné revize tlakových zařízení - parních kotlů, tlakových nádob

THERMATIC
Ing. Jan Nohava
Pohlídám pravidelné kontroly kotelen

Pravidelné kontroly kotelen nejsou žádná legrace. V případě nedodržení vyhlášky 91/1993 Sb. hrozí sankce či finanční penalizace. Proto Ing. Nohava - revizní technik firmy THERMATIC zajistí pravidelné kontroly kotelen a také odbornou revizi 1x ročně podle platných předpisů. Hazard s plynem se rozhodně nevyplácí. Není radno revize podceňovat, a proto s mými službami budete v bezpečí před nehodou i pokutou.

Revizní technik firmy Thermatic - Ing. Jan Nohava, THERMATIC Ing. Jan Nohava

Odborné revize kotelen

Revize nízkotlakých plynových kotelen provádím ve dvou režimech. Pravidelná kontrola probíhá jednou za tři měsíce. Každý provozovatel nízkotlaké kotelny je však také povinen nechat provést odbornou prohlídku kotelny pravidelně každý rok, což je služba, kterou také samozřejmě zajišťuji. Ceny za odbornou prohlídku se odvíjí od výkonu kotelny.

Odborná prohlídka kotelny


Vezmu si na starost kompletní správu vaší kotelny

Jsem osoba odborně způsobilá, která neustále prochází školením. Pohlídám lhůty revizí, kontrol, školení nebo i platnost dokumentů. Přenechejte starosti někomu jinému, a nedělejte si s tímto tématem těžkou hlavu.


Pracuji po celé Moravě

Revize plynových a tlakových zařízení a školení obsluhy těchto zařízení provádím nejen v Kroměříži a okolí, ale po celé Moravě. Zákazníci se mohou ozývat z Brna, Olomouce, Valašského Meziříčí i Ostravy a dalších míst. Služby jsou vhodné pro každého. Klienty jsou majitelé bytů, rodinných domů, bytová družstva, firmy, dílny i úřady, školy a další instituce.

Pracuji spolehlivě, svědomitě, odborně, solidně a levněVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.revizeplynukromeriz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pravidelné kontroly plynových a tlakových zařízení vám nařizuje sám zákon

Pravidelné kontroly plynových a tlakových zařízení vám nařizuje sám zákon

Plynová a tlaková zařízení jsou nezbytnou součástí domácností, firem, bytových družstev, škol a dalších objektů. Jsou velmi důležité a nepostradatelné, mohou být ale i velmi nebezpečné. Správné a bezpečné používání těchto zařízení se neobejde bez pravidelných revizí a kontrol od zkušeného Jana Nohavy.

Vydáno 11.04.2017Vydáno 04.04.2018
224 Zhlédnutí
Topováno 20.05.2020

Odborné prohlídky kotelen

Odborné prohlídky kotelen

Pravidelné odborné prohlídky kotelen podle Vyhlášky 91/1993 Sb.

Revize plynových zařízení

Revize plynových zařízení

Odborné kontroly a revize plynových zařízení – Olomoucký, Jihomoravský, Zlínský kraj

Revize tlakových nádob

Revize tlakových nádob

Revize tlakových zařízení, tlakových nádob stacionárních a revize kotlů