Vöroka - výhradní zastoupení pro ČR a SK Zastřešení bazénů a teras Praha

Zastřešení bazénů

Vöroka - výhradní zastoupení pro ČR a SK
Zastřešení bazénů a teras PrahaZastřešení bazénů

Společnost Vöroka, která má výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko, nabízí systémy zastřešení. Zajistí kompletní zastřešení bazénů, ale také terasy, vířivky nebo provede zastřešení restaurace. Zvládnou také přístřešek pro auto i zakázku na míru dle vašich přesných požadavků a také mnoho dalšího.

Zastřešení bazénů, Vöroka - výhradní zastoupení pro ČR a SK

Firma nabízí mnoho zajímavých služeb

Zákazníkům poskytují vždy odborné poradenství, také bezplatné zaměření a konzultace na místě, kde daný přístřešek bude stát. Zpracují přesnou cenovou nabídku, podle které s vaším souhlasem, začnou pracovat na konkrétním zadání. Realizaci provádí rychle, přesně a profesionálně. Díky zastřešení si prodloužíte koupací sezónu a zjednodušíte údržbu bazénu.

Poskytujeme záruku deset let na profily i polykarbonát


Teplo, sluníčko a voda

Rádi se opalujete na terase a plavete v bazénu? S naším systémem zastřešení bude váš bazén naprosto dokonalý. Chráněný před jakýmikoliv nečistotami a vlivy venkovního prostředí, díky zastřešení také ušetříte na chemie do bazénu. Teplota vody bude navíc přirozeně stoupat. Nabízíme řešení i pro kruhové bazény. Zastřešení vždy vydrží i jakkoliv tuhé zimy a to bez narušení a bez problémů.

Nízké zastřešení je vhodnou volbou pro ty, kteří nechtějí narušovat výhled do krajiny


Snadná a praktická volba, jak udržet bazén v čistotě

Zastřešení bazénu je ideálním řešením. Zastřešení se dá provést hned několika různými způsoby jako nízké, střední nebo vysoké. Nízké se nachází těsně nad hladinou vody, střední pak o něco výše a vysoké může být provedeno až ve výšce vaší postavy. Zajistíme pohodlný a příjemný vstup do bazénu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.voeroka.cz


Vydáno 02.03.2018
178 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2019