Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.Potrubí z polyethylenu od českého výrobce Luna Plast a.s. na výstavách

Kvalitní potrubí z polyethylenu vyrábí tradiční česká společnost Luna Plast a.s. Pro představení vyráběných trubek je nutné účastnit se výstav a realizovat prezentace přímo u odběratelů.

Aquatherm LUNA PLAST a.s.

Výstavní autobus pro efektivní prezentaci

Pro účely efektivního představení vyráběných trubek si společnost Luna Plast a.s. pořídila výstavní autobus, díky němuž může operativně a efektivně cestovat a představit vyráběný sortiment potrubí z polyethylenu prakticky kdykoliv! PE plastové trubky ze širokého sortimentu tohoto výrobce odebírají velkoobchody na našem území a značnou část své produkce se vyváží také do zahraničí.

Výstavní autobus Luna Plast na cestách


Český výrobce potrubí z polyethylenu Luna plast a.s. na výstavách

Z navštívených výstav v poslední době vybíráme např. účast na veletrhu IFAT v Mnichově, veletrhu Aquatherm a výstavě Vodovody - Kanalizace v Praze, výstavě Ptáček Velkoobchod, navazující na Stavební veletrh v Brně a dále pak individuální prezentace výrobního programu firmy LUNA PLAST a.s. u jednotlivých zákazníků. Fotografie z těchto akcí naleznete na facebooku. Společnost se pravidelně prezentuje také na zahraničních akcích, výstavách, veletrzích i u svých odběratelů.

Pokud máte také zájem o prezentaci potrubí z polyethylenu, vhodného pro pitnou i užitkovou vodu, kanalizaci i plyn, kontaktujte firmu Luna Plast a.s.!

Katalogy českého výrobce potrubí z polyethylenu - ke staženíVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.lunaplast.eu/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky, novinku pro rok 2018 v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.

Vydáno 11.04.2018
Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

Sháníte výrobce a dodavatele PE plastových trubek pro venkovní tlakové rozvody pitné a užitkové vody, kanalizační systémy, domovní přípojky, uložení kabelů či pro napájení studní? Pak Vám doporučujeme obrátit se na společnost LUNA PLAST a.s., českého výrobce plastového potrubí s tradicí již od roku 1998. Jedná se o specialistu výhradně na tento obor s vlastní zkušební laboratoří, která plastové trubky vyrábí na nejmodernějších strojích.

Vydáno 15.06.2015
Plastové trubky Luna plast - novinky v sortimentu

Plastové trubky Luna plast - novinky v sortimentu

Naše společnost Luna plast se zabývá zpracováním plastů vytlačováním a vstřikováním, jde zejména o plastové trubky. Vyrábíme různé plastové trubky z vysokohustotního a nízkohustotního polyetylénu, které mají využití zejména jako tlakové rozvody pitné vody, tlakové a podtlakové kanalizační systémy, zavlažovací systémy, systémy pro tepelná čerpadla či trubky pro ukládání silnoproudých, slaboproudých a optických kabelů.

Vydáno 29.04.2016Vydáno 05.03.2018
123 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2019