ERILENS s.r.o.
Zdravotnické pomůcky a materiál Praha
Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Lokomoční pomůcky, francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, syntetická fixace, prstové dlahy, oscilační pily

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky loketní i patníVydáno 09.03.2018
72 Zhlédnutí
Topováno 15.05.2018

Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.

Lokomoční pomůcky, ERILENS s.r.o.

Obecné informace o názvu

Odkud pochází název lokomočních pomůcek? Zřejmě je odvozený od slova lokomoce, což znamená schopnost pohybu nebo též pohyb v prostoru pomocí svalové činnosti. Práce velkých svalových skupin umožňuje lokomoci, což je chůze, skákání nebo plavání. Pokud není ze zdravotních důvodů pohyb možný, pomohou nám právě lokomoční pomůcky. V této oblasti je společnost ERILENS s.r.o. v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek.

Veškeré lokomoční pomůcky té nejvyšší kvality, francouzské a podpažní berle, vycházkové hole


Lokomoční pomůcky

Firma se zabývá vývojem, výrobou a distribucí lokomočních pomůcek a jiného zdravotnického materiálu. Pokrývá třetinu českého trhu v této oblasti a významná část výroby je určena také na export. Jedná se zejména o francouzské berle, podpažní berle nebo vycházkové hole. Firma se také zaměřuje na vysoké lidi a malé děti a proto nabízí francouzské a podpažní berle pro dětské pacienty nebo vyšší lidi.

Poúrazová lokomoční pomůcka


Pacienti po úrazu nebo s dlouhodobou nemocí

Francouzské předloketní berle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s důrazem na ergonomii, funkčnost a pohodlí uživatelů. U každého z produktů je navíc možnost výběru z více typů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.erilens.cz