Jarní a velikonoční nabídka 2020 - textilní galanterie Praha

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Velkoobchod s textilní galanterií Praha

Jarní a velikonoční nabídka 2020 - textilní galanterie Praha

Pletací příze Bravo Baby

V dnešním světě není snadné najít produkty, které jsou pro nás dospělé, ale také například pro naše nejmenší, miminka a děti, nezávadné. Svět je přesycený různými výrobky, avšak narazit na něco poctivého, kvalitního a zároveň pro děti nezávadného, bývá často problém. Pokud navíc jako maminky rády pletete, pak je zde kvalitní pletací příze od německého výrobce, která vám to všechno vynahradí.

Pletací příze Bravo Baby, KOH-I-NOOR WALDES galanterie

Vše pro naše nejmenší

Každá maminka by pro své dítě udělala vše, aby zajistila jeho zdravý život. Proto musíme často dbát na zdravou výživu, ale také na hračky, a veškeré ostatní produkty a vybírat jenom poctivé a nezávadné produkty. A právě s pletací přízí Bravo Baby, si můžete být jistá, že jste svému dítěti poskytla to nejlepší. Prodává ji firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o., která má vlastní internetové stránky založené také za účelem e-shopu, takže si můžete nakoupit zboží z pohodlí svého domova.

Využijte e-shopu ke koupi pletací příze


Pletení je radost

Hned se nám plete s radostí, když víme, že pletací příze je pro naše děti zdravotně nezávadná. Dokonce je na ni vydán certifikát o nezávadnosti. Vždy je dobré dávat si pozor na co, čeho se děti dotýkají a co žužlají, a právě tuto přízi mohou žužlat, kousat nebo olizovat a nic se jim nestane.

Vybírat můžete z mnoha barev


Měkká a příjemná

Příze je měkoučká a heboučká. Vhodná pro dětské čepičky, kabátky, ale uplést s ní můžete i hračky či cokoliv dalšího. Co bychom pro naše děti neudělali, i když je kvalita drahá, za cenu zdraví našeho dítěte to rozhodně stojí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.waldes.cz

Vydáno 09.03.2018
477 Zhlédnutí
Topováno 26.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě
Patříte mezi ty, kteří se snaží být kreativní, zachovávat schopnost tvořit rukama a přinášet lidem pěkné produkty? Pletete, háčkujete či děláte jiné řemeslo, při kterém jsou zapotřebí kvalitní pletací příze? Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. vám je dodá.

Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko
Poslední dobou jsou látkové pleny u maminek čím dál oblíbenější. Není divu, jednorázové plenky sice ulehčují práci rodičům, ale pro životní prostředí jsou škodlivé. Kvůli používání jednorázových plen se totiž tvoří ohromné množství nerecyklovatelného odpadu. Kromě toho jsou látkové pleny lepší i ...

Bytový textil a textilní galanterie s téměř 8000 skladovými položkami

Bytový textil a textilní galanterie s téměř 8000 skladovými položkami
KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej bytového textilu, textilní galanterie, dětského a kojeneckého textilu, i výrobu kompletního textilního sortimentu pro hotely, restaurace, školy, nemocnice a další zařízení. Provozuje také krejčovství, opravnu a čistírnu ...

Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil

Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil
Vlastníte maloobchod, který se zaměřuje na zboží textilní galanterie, kojenecký či bytový textil? Chcete prodávat produkty vysoké kvality, ale nakupovat je za přijatelné peníze? Jste majitelem hotelu, restaurace nebo jakékoli instituce, která potřebuje spolehlivě a jednoduše zajistit veškeré ...
PODSTRÁNKY

Bytový a kojenecký textil

Bytový a kojenecký textil
Bytový a kojenecký textil, textilní galanterie v e-shopu i prodejně

Textilní galanterie

Textilní galanterie
Textilní galanterie, pletací příze, punčochové zboží Elite, originální střihy Burda
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Velkoobchod s textilní galanterií Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.
www.waldes.cz
Adresa

Adresa

Vršovická 478/51
Praha 10 - Vršovice 101 00

prodejna@waldes.cz
+420 296 525 341


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha