Červená vína Hort France – francouzská vinná réva zpracovaná s moravským citem

VINO HORT s.r.o.

Červená vína Hort France – francouzská vinná réva zpracovaná s moravským citem

VINO HORT s.r.o.
Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.

Ochutnávky vín, VINO HORT s.r.o.

Víno jako alchymie

Každé vinařství má svou vlastní polohu a své vlastní originální odrůdy. Jakmile spojíte ušlechtilost odrůdy s citem vinaře pro pěstování, vzniká jedinečná kompozice. Víno, na které jen tak nezapomenete. A právě ochutnávku vín nabízí vinařství VINO HORT s.r.o.

Vína jsou nezapomenutelným zážitkem


Chcete zažít neobyčejný zážitek?

Přijďte na posezení do světa vín. Poznáte zde výjimečné odrůdy, lahodná vína a potěší vás i něco na zub. Zaujmeme kvalitními víny i lidi, kteří nejsou prvotřídními degustátory. K nám si najde cestu každý. Víno by se mělo pít vždy zlehka. Po otevření lahve nechejte víno, aby se mohlo nadechnout. Proč se následně se skleničkou točí? Pár krouživých pohybů uvolní pravé aroma a následně už si můžete tento skvostný nápoj vychutnávat ve svých ústech.

Přijďte na ochutnávku českých vín


Víno je prožitek

Nejenom vynikající požitek, ale také báječný prožitek získáte touto výjimečnou ochutnávkou vín. Vybírat si můžete z šesti, osmi nebo devíti odrůd. Ke každé ochutnávce patří také sýry a pečivo, abychom neutralizovali chuťové pohárky. Přijďte si vychutnat vyváženost každé kapky vína, kterou vypijete spolu s nezapomenutelným zážitkem.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vinohort.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. Svým přístupem, který je založen na udržování nadstandardní kvality produktů a vývoji nových specialit, si společnost vysloužila mnohá ocenění nejen v rámci ČR, ale i na světových soutěžích. Vinný sklep s posezením a ochutnávkami vína se nachází v Dobšicích u Znojma nedaleko výrobního sklepa, kde se připravují vína z hroznů prvotřídní kvality. Vinařství používá ke zpracování hroznů různé technologie a nebojí se ani experimentů, které se však vždy řídí pravidlem zachování přírodní chuti a přirozené tvorby vína. Na základě snahy o nejlepší produkty vznikla i růžová vína Hort, která se těší velké oblibě u spotřebitelů. Důkazem je spousta ocenění, jimiž se růžová vína z VINO HORT mohou pyšnit.

Vydáno 03.03.2013
Nový ročník růžových vín přichází!

Nový ročník růžových vín přichází!

Vinařství VINO HORT zve všechny milovníky lahodného vína na ochutnávky vín do Dobšic u Znojma, oblasti, ve které je tradice vinařství hluboko zakořeněna a dále rozvíjena díky poctivé práci zdejších vinařů a vinohradníků.

Vydáno 03.03.2013Vydáno 09.03.2018
246 Zhlédnutí
Topováno 25.11.2020

VOC Hort

VOC Hort

VOC HORT – špičková bílá vína vybraných odrůd z vinařské oblasti Znojemska

Rosé Hort

Rosé Hort

Stylová růžová vína Rosé Hort z vinařství VINO HORT ze Znojma

Hort France

Hort France

Červená vína Hort France – francouzská vinná réva zpracovaná s moravským citem