Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.

Ochutnávky vín, VINO HORT s.r.o.

Víno jako alchymie

Každé vinařství má svou vlastní polohu a své vlastní originální odrůdy. Jakmile spojíte ušlechtilost odrůdy s citem vinaře pro pěstování, vzniká jedinečná kompozice. Víno, na které jen tak nezapomenete. A právě ochutnávku vín nabízí vinařství VINO HORT s.r.o.

Vína jsou nezapomenutelným zážitkem


Chcete zažít neobyčejný zážitek?

Přijďte na posezení do světa vín. Poznáte zde výjimečné odrůdy, lahodná vína a potěší vás i něco na zub. Zaujmeme kvalitními víny i lidi, kteří nejsou prvotřídními degustátory. K nám si najde cestu každý. Víno by se mělo pít vždy zlehka. Po otevření lahve nechejte víno, aby se mohlo nadechnout. Proč se následně se skleničkou točí? Pár krouživých pohybů uvolní pravé aroma a následně už si můžete tento skvostný nápoj vychutnávat ve svých ústech.

Přijďte na ochutnávku českých vín


Víno je prožitek

Nejenom vynikající požitek, ale také báječný prožitek získáte touto výjimečnou ochutnávkou vín. Vybírat si můžete z šesti, osmi nebo devíti odrůd. Ke každé ochutnávce patří také sýry a pečivo, abychom neutralizovali chuťové pohárky. Přijďte si vychutnat vyváženost každé kapky vína, kterou vypijete spolu s nezapomenutelným zážitkem.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vinohort.cz

Vydáno 09.03.2018
434 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři
Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. ...

Nový ročník růžových vín přichází!

Nový ročník růžových vín přichází!
Vinařství VINO HORT zve všechny milovníky lahodného vína na ochutnávky vín do Dobšic u Znojma, oblasti, ve které je tradice vinařství hluboko zakořeněna a dále rozvíjena díky poctivé práci zdejších vinařů a vinohradníků.
PODSTRÁNKY

VOC Hort

VOC Hort
VOC HORT – špičková bílá vína vybraných odrůd z vinařské oblasti Znojemska

Rosé Hort

Rosé Hort
Stylová růžová vína Rosé Hort z vinařství VINO HORT ze Znojma

Hort France

Hort France
Červená vína Hort France – francouzská vinná réva zpracovaná s moravským citem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VINO HORT s.r.o. vinařství Znojmo
WEBOVÁ STRÁNKA
VINO HORT s.r.o.
vinohort.cz
Adresa

Adresa

Polní 288
Hodonice 671 25

info@vinohort.cz
+420 602 149 445


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha