Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.

Pytle pro balení brambor, FOKUS-H s.r.o.

Pytle na brambory

Jejich internetové stránky fungují jako e-shop, kde si můžete v klidu a z pohodlí domova nakoupit veškerý prodávaný sortiment zboží. Pytle na brambory se prodávají v zelené, žluté, červené či bílé barvě. Existuje hned několik provedení a několik velikostí. K balení a uskladnění brambor se nejvíce hodí právě rašlové (síťované) pytle na brambory, ve kterých se často skladují také ostatní druhy zeleniny, např. cibule. Tyto pytle jsou 100% prodyšné, a díky tomu zajišťují neustálý přísun čerstvého vzduchu. Umožní přirozenou cirkulaci, a proto se suroviny nekazí, nehnijí nebo neplesniví, ale vydrží uskladněné dlouhou dobu bez závady. Pytle se hodí i pro palivové dříví nebo štěpky.

Rašlové pytle na brambory


V e-shopu najdete kompletní sortiment pytlů a obalového materiálu

Formou e-shopu u nich můžete nakoupit pytle na brambory, pytle na obilí, big bag vaky, pytle na dřevo a štěpku, papírové pytle, jutové pytle, igelitové pytle, pytle pro protipovodňovou ochranu. Mezi další jejich sortiment patří také plachty, ovíjecí takzvaně paletizační síťoviny, strečové fólie, motouzy, provázky, nitě, pytle pro domácnost i zahradu, rukavice a ochranné pomůcky nebo hezký zahradní nábytek či pelíšky pro kočky. Firma patří k hlavním distributorům obalových materiálů pro zemědělství v České republice. Zaměřují se tedy na obalový materiál pro zemědělství a potravinářství. Na výrobky mohou zajistit i barevný potisk, týká se to však samozřejmě výrobků polypropylenových. Zajišťují rozvoz zboží vlastní, moderní dopravní technikou.

Individuální přístup k zákazníkům


Přeborníci v pytlích

Možná jste si ani nebyli vědomi tak širokého sortimentu pytlů, který se v dnešní době nabízí. Základem jsou však pytle na brambory, které jsou vždy specifické a každý je hned pozná. Máte pole a potřebujete objednat hned několik kusů? S tím vám velice rádi pomohou. Velké a objemové zakázky nejsou vůbec žádný problém. Jsou připraveni i na vaši velkou a štědrou úrodu. Rašlové pytle na brambory nabízí několik druhů objemových velikostí. Pytle jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a jsou vhodné pro balení potravin. Většina se také prodává se stahovacím úvazkem. Díky tomu snadno a rychle zavážete každý pytel, aniž byste potřebovali další šňůry či šňůrky. V e-shopu této firmy si můžete objednávat jakékoliv množství, což je výhodné nejenom pro zemědělce, ale je to výhodné i z ekonomického hlediska, protože si můžete počet zvolit libovolně podle představy a objemu úrody. Nemusíte brát velkoobjemová balení, pytle jde kdykoliv znovu doobjednat.

Přečtěte si více informací o naší firmě


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.fokus-h.cz

Vydáno 14.03.2018
622 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pytle na dřevo i štěpku: Kompletní sortiment pytlů a BIG-BAG pro prodejce štípaného dříví

Pytle na dřevo i štěpku: Kompletní sortiment pytlů a BIG-BAG pro prodejce štípaného dříví
Společnost FOKUS-H poskytuje svým zákazníkům pytle a obalové materiály pro prodejce štípaného dříví. V této oblasti přináší FOKUS-H pytle na dřevo, pytle na štěpku, velkoobjemové vaky BIG-BAG nebo ovíjecí síťoviny.

Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití

Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití
Takzvané zátěžové pytle se využívají především jako zátěže silážních plachet. Své využití ale našly i při nežádoucích přírodních událostech, jakými jsou stále častější záplavy na našem území. Sortiment firmy FOKUS-H s.r.o. je ale daleko širší.
PODSTRÁNKY

Pytle na obilí a brambory

Pytle na obilí a brambory
Polypropylenové pytle pro uskladnění obilí, síťované pytle na brambory

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty
Zakrývací plachty pro ochranu skladovaných materiálů, autoplachty

BIG BAG vaky

BIG BAG vaky
Velkoobjemové BIG BAG vaky pro převoz, skladování zemědělských komodit
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FOKUS-H s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FOKUS-H s.r.o.
www.pytle-fokus.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 159
Třebíč 674 01

czfokush@gmail.com
+420 568 845 120


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha