Vinylové podlahy

Možná si říkáte, že nová podlaha stojí moc peněz, že je složité vybrat si typ podlahy a časově náročné je i její vybudování pomocí vlastních sil. Jenomže pokud na to máte odborníka, tak to není vůbec složité, protože s výběrem vám velice rád poradí. Zajistí také kompletní realizaci podlahy od dodání přes vybudování a také obstará tu nejlepší možnou cenu. Od luxusních podlah až po ty nejlevnější a přitom pořád kvalitní. Už také přemýšlíte o nové podlaze? V tom případě se obraťte na firmu Václav Turek, který má k dispozici podlahové centrum, kde si můžete vybírat z mnoha zajímavých a kvalitních druhů podlah.

Vinylové podlahy, Václav Turek

Zaměřeno na vinylové podlahy

Vinylové podlahy se v posledních letech těší stále větší oblibě. Existují jako vinylové podlahy plovoucí nebo jako podlahy pro lepení. Mohou mít velice zajímavý design. Moc hezky vypadá dekor dřeva. Imitace dřeva působí hřejivým a svěžím dojmem a navíc se hodí do každého interiéru.

Prodej kvalitních podlahových krytin po celé České republice


Světlejší i tmavší odstíny

Výhodou vinylových podlah je také velice rychlá instalace. Mohou mít světlejší či tmavší odstín. Chůze po takovéto podlaze je velmi tichá a pohodlná. Díky tomu zvýšíte komfort vašeho bydlení. Má však také další výhody, je lehce udržovatelná, díky zpevněnému povrchu a ochrannému polyuretanovému laku zamezí špíně a skvrnám.

Podlahu dočista setřete v jakékoliv situaci


Výhody a vlastnosti

Podlaha je příjemná a teplá na dotek, výborně tepelně a zvukově izoluje, je ideální pro alergiky i pro děti, je bezpečná díky protiskluzu, 100% odolává vůči vodě a vlhkosti, ideální také pro domácí mazlíčky nebo podlahové vytápění. Firma Václav Turek navíc zajistí veškeré podlahářské práce a to od návrhu až po samotnou realizaci.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.podlahy-turek.cz

Vydáno 16.03.2018
514 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Podlahové centrum Lanškroun - Kvalitní plovoucí podlahy i přírodní linoleum

Podlahové centrum Lanškroun - Kvalitní plovoucí podlahy i přírodní linoleum
Zvažujete pořízení nové podlahy? Možná dáváte přednost levným podlahám nebo vám naopak jde spíše o luxus a kvalitu. V podlahovém centru v Lanškrouně si vždy vyberete. Firma Podlahy Turek Lanškroun poskytuje svým klientům plovoucí podlahy, PVC podlahy, přírodní linoleum a další typy podlah již více ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Václav Turek Podlahářství
WEBOVÁ STRÁNKA
Václav Turek
www.dovolena-rusko.cz
Adresa

Adresa

T.G. Masaryka 6
Lanškroun 563 01

vaclav@podlahy-turek.cz
+420 602 339 199


Najdete nás také zde:

ARES
captcha