Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Service Financial s.r.o. Bydlení v Jesenici

Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Service Financial s.r.o.
Bydlení v JeseniciProdej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.

Pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici, Service Financial s.r.o.

Nízkoenergetické domy

Bydlení v Jesenice je jako pohádka. Každý si zde může splnit sen a své představy o bydlení. Bytové jednotky jsou úplně nové a moderně zařízené. Domy jsou stavěné jako nízkoenergetické, takže se můžete spolehnout, že nebudete platit nehorázně vysoké částky formou nákladů na vaše bydlení. Navíc je zde sklepní kóje ke každé bytové jednotce zcela zdarma.

Firma zajišťuje bytovou výstavbu, domy na klíč i stavbu průmyslových objektů


Skvělé poziční místo

Bojíte se, že nebudete mít kde zaparkovat? I na tyto problémy jsme mysleli předem a proto jsou pro vás připravené zdarma parkovací místa. Konečně budou mít kde bydlet mladí lidé, kteří se chtějí osamostatnit, nebo toho mohou využití i ti, kteří mají rádi klid malého městečka, ale rádi jsou v centru dění. Centrum Prahy je vzdáleno pouhých 16 km. Dostupnost je skvělá na blízkou dálnici a jezdí zde také mnoho autobusů.

Objevte kouzlo Jesenice


Nová šance pro každého

Byty se nachází v klidné části nedaleko cyklostezek, sportovního areálu a dalších zajímavých turistických objektů například Průhonického parku. Samozřejmostí je také občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti se nachází i Lékařský dům. Navíc v podnožích domů jsou pronajímatelné prostory, které budou skýtat obchody a další služby.Více informací naleznete na našich stránkách  https://servicefinancial.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení

Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení

Poblíž Jesenice vyrůstají domy, které v sobě skrývají komfortní byty, jež uspokojí i nejnáročnějšího obyvatele. K tomu jistě přispívá i to, že jsou v parteru budov zakomponovány i služby, od lékaře až po kadeřníka. Myšleno bylo pochopitelně i na podzemní garáže, které jsou vybaveny moderními výtahy.

Vydáno 22.06.2018
Postarejte se o své bydlení s námi nebo rovnou investujte

Postarejte se o své bydlení s námi nebo rovnou investujte

Můžeme se tak stát i vaší součásti, pokud si to budete přát. Zabýváme se stavbami u nás, ale i v zahraničí. Máme mnohaleté zkušenosti, takže náš tým poskytuje stoprocentní spolehlivost a také profesionalitu. Naše služby se týkají především developerské aktivity a bytové výstavby.

Vydáno 21.03.2017Vydáno 16.03.2018
213 Zhlédnutí
Topováno 09.06.2019