Speciální mikroskopie Praha – verze pro pevné i proměnné ohnisko

Proxis, spol. s r.o. Pronájem optických přístrojů Praha

Speciální mikroskopie Praha – verze pro pevné i proměnné ohnisko

Proxis, spol. s r.o.
Pronájem optických přístrojů Praha
Pronájem optických přístrojů včetně obsluhy, i prodej těchto přístrojů - Praha

Společnost Proxis, spol. s.r.o. nabízí prodej optických přístrojů a systémů. Tato zařízení však nejsou pouze jednotvárné. Firma nabízí širokou škálu těchto produktů. Optické přístroje se používají ve vědě a výzkumu, kde nabízíme perfektní systémy. Další přístroje mohou být využity v průmyslu, zkušebnictví, sportu, multimédiích nebo také v různých specifických aplikacích. Poskytujeme také pronájem těchto přístrojů.

Pronájem a prodej optických přístrojů, Proxis, spol. s r.o.

Optické přístroje a systémy

V případě, že si zařízení nemůžete koupit, nebo jej potřebujete využít na krátký čas, pak si vám dovolíme nabídnout službu pronájmu. Pronájem optických přístrojů a zařízení se poskytuje včetně obsluhy.

Distanční mikroskopy a systémy pro DIC


Vysokorychlostní a ultrarychlé kamery

Včetně softwaru pro pokročilé analýzy videozáznamů a fotogrammetrii. To vše skýtá naše široká nabídka a je toho ještě více. Mezi další systémy naší nabídky se řadí pulzní lasery, analytický obrazový software i distanční mikroskopy. Vysokorychlostní snímání a technickou diagnostiku máme plně pod kontrolou. Zajišťujeme oblast záznamů a analýz vysokorychlostních dějů, speciální mikroskopii a osvětlovací techniku.

Nabídka přístrojů a systémů


Zaměřeno na vědu a techniku

Záznamy vysokorychlostních kamer nesmíme v dnešní době pomíjet. Zachycují zejména velmi rychlé nebo naopak velmi krátké děje. V nabídce máme různé typy od základních modelů pro každodenní provozní kontrolu, až po kamery v rozlišení HD pro kinematografii nebo kamery s vysokou rázovou odolností pro nárazové zkoušky automobilů či pyrotechniku.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.proxis.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vysokorychlostní kamery pro záznam a analýzu rychlých a krátkých dějů

Vysokorychlostní kamery pro záznam a analýzu rychlých a krátkých dějů

Abyste mohli zaznamenat velmi rychlé nebo velmi krátké děje, potřebujete k tomu vysokorychlostní kamery. Kompletní sortiment vysokorychlostních a ultrarychlých kamer najdete u firmy Proxis, spol. s.r.o.. Pořídíte u nás základní modely pro každodenní provozní kontroly i kamery v rozlišení HD pro kinematografii nebo kamery pro nárazové zkoušky automobilů či pyrotechniku.

Vydáno 04.10.2016
Proxis představuje laserové pulzní zdroje světla

Proxis představuje laserové pulzní zdroje světla

Zaměříme se nyní na pulzní lasery. Tyto produkty jsou určeny pro vytvoření extrémně krátkých světelných záblesků, které mají vysokou intenzitu a opakovací frekvenci. Doba trvání záblesku je 10 ns. Jedná se o monochromatické nekoherentní světlo.

Vydáno 01.09.2017Vydáno 17.03.2018
55 Zhlédnutí
Topováno 30.04.2019

Vysokorychlostní kamery, mikroskopy, lasery

Vysokorychlostní kamery, mikroskopy, lasery

Vysokorychlostní kamery, distanční mikroskopy a pulzní lasery

Prodej a pronájem optických přístrojů, software

Prodej a pronájem optických přístrojů, software

Optické přístroje, prodej a pronájem včetně obsluhy, analytický software