Krby a kamna - kombinované sestavy

Stavba krbů a kamen Praha, pod vedením Tomáše Jíry, je společnost, která se zabývá kamnářstvím. Firma navrhuje, dimenzuje a také staví veškeré krby a kamna různých velikostí a druhů. I v této kategorii je nyní na výběr a to hned z několika produktů. Můžete si domů nechat nainstalovat akumulační, sálavá, teplovzdušná a teplovodní kamna, nebo krby, pece či sporáky.

Krby a kamna - kombinované sestavy Praha

Klasika, která vypadá přepychově

Krby a kamna známe již z dávné historie a to především právě kombinovanou formou. Ve starších obydlích často bývaly obrovské pece, na kterých se spalo, ale také vařilo a přikládalo do kamen. V dnešní době jsou však tyto krby přepychové, výrazné a velice oblíbené. Samozřejmě neplní pouze účel designu a vzhledu, ale jsou také praktické.

Pravidelně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na odborných školeních a seminářích, a proto dokážeme profesionálně poradit při výběru


Teplo domova

Toužíte také po krásném krbu? Pravý krb nejde ničím jiným nahradit. Vytváří teplo, které okamžitě poznáte. To pravé pohodlí, pocit útulna, ale i luxusu můžete zažít právě s kombinovanou sestavou, která se hodí jak do moderních domácností, tak také do elegantních chatek.

Moderní a elegantní krby a kamna


Kombinované teplovodní a akumulační sálavé vytápění

Teplovodní trojkombinace umožní směřovat teplo z topeniště do různých směrů. Nedílnou součástí topeniště je teplovodní výměník. Můžete zvolit, zda je všechno teplo z vložky směřováno přes tento výměník do vody nebo se část tepla ze spalin odkloní pro jiné využití, například vytápění zápecí, topné lavice, keramické pece, sporáku či trouby.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tomasjira.cz

Vydáno 17.03.2018
132 Zhlédnutí
Topováno 30.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Návrhy a realizace kamen, krbů, pecí i venkovního posezení od certifikovaného kamnáře

Návrhy a realizace kamen, krbů, pecí i venkovního posezení od certifikovaného kamnáře
Hledáte-li odborníka na návrhy, dimenzování a realizaci kamen, krbů, sporáků či pecí, obraťte se na zkušeného kamnáře Tomáše Jíru, který vám pomůže nalézt optimální řešení šité na míru a v krátké lhůtě tento návrh i zhmotnit.

Kamnářství Tomáš Jíra - kombinovaná kamna, krby i další výrobky na míru

Kamnářství Tomáš Jíra - kombinovaná kamna, krby i další výrobky na míru
Návrh, dimenzování a realizace kamen, krbů, sporáků a pecí – to je obor společnosti Kamnářství Tomáš Jíra. Na míru vám navrhneme klasické teplovzdušné krby, teplovodní kamna, ale i kombinovaná kamna, která vám umožní využít teplo přesně tam, kde právě potřebujete.

Akumulační sálavá kamna – užívejte si teplo

Akumulační sálavá kamna – užívejte si teplo
Kamna nejsou výsadou pouze ladovských pohádek, nýbrž moderním a zajímavým způsobem, jak si zkrášlit svůj domov a vyřešit efektivně otázku vytápění. Akumulační sálavá kamna od kamnářství Tomáš Jíra jsou vhodná do klasických domů, dřevostaveb i moderních nízkoenergetických novostaveb.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavba krbů a kamen Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavba krbů a kamen Praha
www.tomasjira.cz
Adresa

Adresa

Hrusice 197
Hrusice 251 66

tomasjira@centrum.cz
+420 777 333 461


Najdete nás také zde:

ARES
captcha