Plastová okna Zlín

SLOVAKTUAL Zlín PERYMONT repro s.r.o.

Plastová okna Zlín

SLOVAKTUAL Zlín
PERYMONT repro s.r.o.
Plastová okna Zlín

Pusťte si do domu sluníčko pomocí velkých a krásných oken. Naše společnost je autorizovaným obchodním zástupcem výrobní společnosti SLOVAKTUAL s.r.o. Naše portfolio produktů zahrnuje okna a dveře z plastových profilů německé výroby. Pomůžeme s vhodným výběrem oken nejenom do běžných rodinných domů, bytů, ale také do firem, kanceláří a na další místa. SLOVAKTUAL je rozhodně zárukou kvality. Firma patří mezi přední výrobce plastových a hliníkových oken na evropském trhu.

Standard OL, plastová okna Zlín, SLOVAKTUAL Zlín

Hliníková a plastová okna Zlín

Naše společnost se zaměřuje na odbornou montáž a veškeré související práce. Rádi spolupracujeme na rekonstrukcích, protože ty často změní budovu k nepoznání. Vždy se snažíme zajistit krátký a hladký průběh všech prací. Moc dobře chápeme, že je pro vás čas důležitý, a proto se snažíme co nejvíce usnadnit výběr kvalitních oken. Rádi poradíme a pomůžeme zvolit typ, který pro váš dům bude tím nejlepším.

Moderní prvek, který šetří peníze


Plastová okna

Mezi základní druhy se řadí Basic. Tento typ je vhodný do kanceláří, výrobních a skladovacích prostor, ale i pro rodinné domy, kde jsou kladeny větší nároky na technické vybavení. Dalším typem je Standard OL, má vynikající tepelně izolační vlastnosti určené pro rekonstrukci bytů. Pasiv CL je špičkový produkt, hodí se pro nízkoenergetické domy.

Poskytujeme kompletní a ucelené služby v oblasti výměny oken


Zdarma poskytneme návrh

Navrhneme řešení, které bude odpovídat vašim představám. Tuto službu provádíme zdarma stejně jako vypracování cenové nabídky nebo zaměření. Provádíme také demontáž starých oken, ekologickou likvidaci, odbornou montáž, začištění a poskytneme i záruku na naši práci.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.peryokna.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Posuvné, bezbariérové dveře nebo odolná plastová okna

Posuvné, bezbariérové dveře nebo odolná plastová okna

Praktické a stylové posuvné dveře, které se skvěle hodí do každého interiéru, bezbariérové dveře s bezbariérovým prahem a HTS portálem, které umožní každému pohodlný vstup. Ale také odolné plastové dveře nebo plastová okna, která jsou nenáročná na údržbu a navíc skvěle vypadají – to vše je nabídka SLOVAKTUAL Zlín.

Vydáno 01.07.2016
Bezpečný a útulný domov přes hliníkové dveře a okna Zlín

Bezpečný a útulný domov přes hliníkové dveře a okna Zlín

I malé děti kreslí na svoje první výkresy domečky, zahrádky a rodinu. A když jde o domečky, tak každý z nich má hlavně okna a dveře. To znamená, že už od malinka člověk ví co je základem kvalitního bydlení. Kvalitní hliníkové okna a dveře Zlín jsou i ve snech dospělých.

Vydáno 23.03.2017
Okna Slovaktual vám zajistí komfort i bezpečí

Okna Slovaktual vám zajistí komfort i bezpečí

Rekonstrukce domu či bytu se neobejde bez zvážení celkového stavu budovy. Zamyslet byste se měli především nad stavem oken. Splňují všechny nároky na moderní bydlení? Jestliže si pořídíte nová okna, neměla by naplňovat jen vaše estetické požadavky, ale především ty funkční. Nová okna by vám měla ušetřit peníze vynaložené na energie, měla by dobře izolovat a navíc zaručit vaši bezpečnost. Všechny tyto vlastnosti splňují okna od firmy Slovaktual Zlín, která disponují třísložkovým středovým těsněním, díky kterému se přes okna dovnitř jen tak něco nebo někdo nedostane.

Vydáno 16.04.2015Vydáno 17.03.2018
52 Zhlédnutí
Topováno 05.06.2018

Okna

Okna

Plastová a hliníková okna Slovaktual s vysokou tepelnou a zvukovou izolací

Vchodové dveře

Vchodové dveře

Vchodové dveře Slovaktual, vstupní dveře plastové a hliníkové

Posuvné dveře

Posuvné dveře

Posuvné dveře Slovaktual – dodání, montáž, záruční a pozáruční servis