Kovoobrábění, CNC soustružení, svařování, frézování

Snažíte se najít ve své blízkosti kvalitní a spolehlivou firmu, která zajistí kovoobrábění, CNC soustružení, běžné nebo speciální svařování či frézování? V tom případě vám bude tím pravým pomocníkem společnost Kovoobrábění Korvas s.r.o., která sídlí v Hodoníně.

Kovoobrábění Korvas s.r.o. - sériová i kusová výroba

Rozsáhlé strojní vybavení

Jihomoravský kraj má také firmu, která svou pracovní činností zastupuje strojní a technický průmysl formou kovoobrábění. Společnost se zabývá obráběním kovových i nekovových materiálů. K tomu jim slouží CNC soustruhy a frézky a také konveční obráběcí stroje. Obrábění se často odehrává na strojích, jako je CNC soustruh, CNC frézka a mají k dispozici i další univerzální obráběcí stroje. Provádí také frézování a soustružení do průměru 300 mm.

Kovoobrábění, frézování, svařování a CNC obrábění


Sériová i kusová výroba

Spolehlivě a přesně opracují jakýkoliv materiál, jako je kov, železo, ocel, litina, ale i neželezné kovy – nerez, měď, mosaz, hliník nebo slitiny železa. Zákazníkům poskytují také svařence a svařování menších dílů. V tomto odvětví vyhoví jakkoliv velkým zakázkám. Firma se zaměřuje na sériovou výrobu, ale samozřejmě poskytnou také kusovou výrobu pro jednotlivé zákazníky.

Po konzultaci a upřesnění požadavků jsme schopni vyslyšet i specifické potřeby našich zákazníků


Firma pokrývá veškeré zakázky

Soustružení, frézování, vrtání, výroba speciálních dílců, to všechno hravě a snadno tato firma zvládne a to vždy v dohodnutém termínu. Firma sídlí ve Bzenci v okrese Hodonín a zaměřuje se na tvrdou svářečskou a obráběcí práci pomocí speciálních strojů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://kovoobrabenikorvas.cz/

Vydáno 18.03.2018
240 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kovoobrábění Korvas s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovoobrábění Korvas s.r.o.
kovoobrabenikorvas.cz
Adresa

Adresa

J.Wolkra 538
Bzenec 696 81

kovoobrabeni.korvas@seznam.cz
+420 603 825 113


Najdete nás také zde:

ARES
captcha