Umělecké klempířství

Galanterní klempířství Josef Kolínek je firma, která se zabývá uměleckým klempířstvím. Sídlí v regionu Kroměříž a nabízí práce v oboru kovotepectví, pasířství a kovotlačitelství. Specializací této firmy je výroba vikýřů, věžiček a větrných růžic na střechy.

věžičky na historické budovy, Galanterní klempířství Josef Kolínek

Výroba atypických klempířských prvků

Galanterní klempířství je firma, která se zabývá výrobou atypických klempířských prvků. Firma zvládne i náročné ruční klempířské práce v interiéru a exteriéru. Jedná se o umělecké zpracování. Zabývají se rekonstrukcemi opláštění věží a kupolí, výrobou atypických prvků na historické objekty, například větrné růžice zakončení věží, věžičky, vikýře, arkýře, chrliče a vytvoří i jakékoliv jiné ozdobné prvky na střechách.

Galanterní klempířství – chrliče, vikýře, věžičky


Okrasné prvky na střechy

Vytvořit okrasné prvky na střechy je velice náročná ruční práce, avšak firma má v této oblasti mnohaleté zkušenosti. Skvěle zvládá práce v oboru kovotepectví, měditepectví, pasířství a kovotlačitelství. Firma působí po celé České republice. Zabývá se především klempířstvím pro chráněné památky, provádí udržovací práce na historických budovách a památkách. Výjimkou nejsou ani monumentální stavby. Vyrobí však na zakázku i ozdobné prvky do jakéhokoliv interiéru.

Okrasné a jedinečné prvky na střechách historických budov


Josef Kolínek z regionu Kroměříž

I v dnešní době někdo navázal na tisíciletou tradici a proto se výrobky z mědi, cínu, mosazi a stříbra zachovaly dodnes. Právě tato firma vyrábí produkty na zakázku, mimo dekorativní prvky na střechy i ozdobné interiérové doplňky a kotlíky, chrliče, lapače vody do exteriéru.

Umělecké klempířství - produkty na zakázku


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.copperwork.cz

Vydáno 27.03.2018
669 Zhlédnutí
Topováno 15.10.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Galanterní klempířství: Za studena tváříme plechy pro dekorativní účely

Galanterní klempířství: Za studena tváříme plechy pro dekorativní účely
Chystáte rekonstrukci a chybí vám klempíř? Záruku kvalitní klempířské práce vám zajistí společnost Galanterní klempířství. Ať už se jedná o praktické nebo čistě ozdobné prvky, na nás se můžete spolehnout. Zajišťujeme výrobu a rekonstrukci nejen okapů, ale i vikýřů a arkýřů na historických budovách.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Galanterní klempířství Josef Kolínek
WEBOVÁ STRÁNKA
Galanterní klempířství
www.copperwork.cz
Adresa

Adresa

Rataje 169
Rataje 768 12

coppersmith@tiscali.cz
+420 776 730 166


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha