SURGEO, s.r.o.Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava

Když se řekne geodetická práce, každý si hned představí vytyčení hranic pozemků. Ovšem tato práce v sobě skrývá mnoho dalších služeb. Jedná se o běžné vytyčení hranic pozemků, ale také zaměřování budov, vyhotovování veškerých plánů a dokumentů, zanesení do katastru nemovitostí, ale může se jednat také o zvláštní posudky a mnoho dalšího, a právě tyto služby vám odborně a spolehlivě provede firma SURGEO, s.r.o.

Geodetické a geologické práce, SURGEO, s.r.o.

Vždy záleží na potřebách zákazníka

Firma se zaměřuje na běžné geodetické činnosti a také na veškeré geologické práce, avšak poskytuje také mnoho dalších služeb, které s tímto tématem souvisí. Společnost se zabývá prováděním zeměměřických prací, geologickými pracemi, projekční činností (rekultivace, vodní stavby a pozemkové úpravy), skenováním, digitalizací a zpracováním grafických a atributových dat pro systémy GIS, digitalizací rozsáhlých mapových a výkresových archivů a dalšími činnostmi.

Firma vlastní mnoho různých oprávnění


Oblast zeměměřičství

Pro tuto oblast je běžné zhotovení geometrických plánů pro rozdělení pozemku či zanesení stavby do katastru nemovitostí. Dále také vytyčují hranice pozemků, vypracují geodetické podklady pro projekční činnost nebo poskytnou inženýrskou geodezii.

Provedeme geodetické a geologické prace


Geologické práce

Geologické práce se týkají zejména inženýrské geologie, hydrogeologie, ložiskové geologie a ochrany životního prostředí. Portfolio služeb v této oblasti je opravdu rozsáhlé. Firma se zabývá průzkumy, posudky, vypracováním návrhů či se snaží najít řešení pro problémy s rozdílnou tématikou životního prostředí.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.surgeo.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Geodetické práce, zeměměřictví a vytyčení hranice pozemků Hodonín, jižní Morava

Geodetické práce, zeměměřictví a vytyčení hranice pozemků Hodonín, jižní Morava

Geodetické práce a další činnosti z této oblasti jsou důležitým prvkem při zhotovení plánů, mapování, vytyčování a identifikaci pozemků či při realizaci různých projektů a podobně. Pokud potřebujete služby z této oblasti, tak vám je poskytne tým profesionálů firmy SURGEO, s.r.o. se sídlem v Hodoníně.

Vydáno 15.05.2018Vydáno 18.03.2018
84 Zhlédnutí
Topováno 06.03.2019