KAMAX - METAL s.r.o.
Stavba ocelové konstrukce a opláštění - celá Morava

Na velké ocelové konstrukce je tady firma KAMAX - METAL s.r.o., která se zaměřuje na výstavbu ocelových konstrukcí a jejich opláštění. Společnost má dlouholetou tradici a mnoho cenných zkušeností a proto dokáže svým zákazníkům poskytnout pouze kvalitní a profesionální přístup. Zaměřuje se také na kovoobrábění a prodej hutního materiálu či spojovacích prvků.

stavba ocelové konstrukce a opláštění-, KAMAX - METAL s.r.o

Činnosti společnosti

Zabýváme se prodejem veškerého hutního materiálu, prodejem spojovacího materiálu a potřeb pro zámečníky včetně technických plynů, výrobou a montáží ocelových konstrukcí, stavební a projekční činností. Jako firma s tradicí klademe důraz na poctivý a profesionální přístup v každém kroku našeho podnikání.

Firma působí po celé Moravě


Ocelové konstrukce jako nezbytný prvek současnosti

V dnešní době se neustále staví nové haly a to nejenom pro oblast průmyslu a služeb, ale také například pro oblast zemědělství. A právě ocelové konstrukce slouží ke kompletaci montovaných ocelových hal. Naše firma v této oblasti poskytuje veškeré služby. Zařídíme osobní jednání, zpracování záměru, návrh a tvorbu výkresové dokumentace ve 3D, statické výpočty, veškeré montážní či demontážní práce, namontování haly a krátkou dobu realizace celkové zakázky. Služby provádíme jak komplexně, tak také jednotlivě.

Výstavba ocelových konstrukcí dle vašich požadavků, namontování haly


Stavba na klíč

Zajistíme také výstavbu na klíč, bez jakýchkoliv vašich starostí. Zabýváme se také maloobchodním či velkoobchodním prodejem hutního materiálu, plechů, profilů, trubek, ocelí, kari sítí, pletiv a plotů, spojovacího materiálu a mnoha dalšího.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kamax-metal.cz/


Vydáno 20.03.2018
97 Zhlédnutí
Topováno 10.09.2020

Ocelové konstrukce, haly

Ocelové konstrukce, haly

Výroba ocelových konstrukcí, montáž a opláštění hal – Zlínský a Jihomoravský kraj

Hutní a spojovací materiál, technické plyny

Hutní a spojovací materiál, technické plyny

Prodej a dělení hutního materiálu, prodej spojovacího materiálu, technických plynů

Kovovýroba, zámečnická výroba

Kovovýroba, zámečnická výroba

Kovoobrábění, zámečnické práce, zhotovení kovových výrobků na zakázku