PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o.Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů

Výpadek elektřiny dokáže pořádně zamotat život nejen v domácnostech, ale také ve firmách či na připravovaných akcích a podobně. Pokud víte, že se chystá plánovaná odstávka nebo se chcete zajistit pro výpadky neplánované, tak firma PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL – Šafařík s.r.o. má pro vás skvělé řešení.

Půjčovna a pronájem elektrocentrál, PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o.

Pronájem náhradních zdrojů elektrické energie

Společnost PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL – Šafařík s.r.o. poskytuje spolehlivé služby se zaměřením na půjčovnu a pronájem náhradních zdrojů elektrické energie, a sice elektrocentrál a dieselagregátů. Nejen, že jsou služby na vysoké úrovni a s maximální vstřícností k zákazníkům, ale především jsou k dispozici moderní elektrocentrály z nejkvalitnějších motorů PERKINS nebo VOLVO včetně kabeláže, rozvaděčů a dalšího příslušenství. K službám patří také odborné poradenství při výběru, pravidelný servis i proškolení k obsluze elektrocentrál. Působení firmy je zajištěné pro všechny případy na území celé jižní Moravy, tedy od Brna přes Znojmo až po Břeclav či Hodonín a to v nepřetržitém provozu.

Kvalitní náhrada elektřiny


Možnosti využití elektrocentrál

Pronájem elektrocentrál firma zajišťuje dlouhodobý i krátkodobý. Možnosti využití těchto zařízení jsou vhodné v případech jako plánovaná odstávka elektřiny, jako zdroj pro osvětlení na stavbách, staveništích, napájení jeřábů, jednoduše tam, kde není elektrická přípojka, při dlouhodobých výpadcích elektřiny v hotelích, při venkovních akcích sportovního nebo kulturního zaměření, letní kina a open-air festivaly, při výstavbách inženýrských sítí, provozu ski areálů, živelných pohromách jako dočasné napájení pro postižené oblasti, atd.

Moderní elektrocentrály pro zajištění stálého komfortu


Jakou elektrocentrálu si vybrat?

Pokud nevíte, jaká elektrocentrála je pro váš případ nejvhodnější, tak od toho je odborné poradenství firmy, které vám pomůže vybrat dieselagregát správného výkonu a také možnosti příslušenství včetně zaškolení obsluhy i dopravy. Stačí znát informace o přípojném místě nebo se domluvit s firmou na obhlídce místa. K dispozici jsou mobilní elektrocentrály o síle 5 až 2000kVA. Pokud chcete znát informace o plánovaných odstávkách elektřiny, tak i tyto informace vám společnost zjistí.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pronajemelektrocentral.cz


Vydáno 19.03.2018
68 Zhlédnutí
Topováno 11.09.2019