Dokumentace měření a regulací Praha - neváhejte nás kontaktovat!

AZ elektroprojekce s.r.o. Měření a regulace Praha

Dokumentace měření a regulací Praha - neváhejte nás kontaktovat!

AZ elektroprojekce s.r.o.
Měření a regulace PrahaProjektová dokumentace – silnoproud, slaboproud, měření a regulace

AZ elektroprojekce s.r.o. se zaměřuje na silnoproud, slaboproud, rozvody elektrické energie a na měření a regulaci. O jaké činnosti se tedy jedná? Jde o projekční a inženýrské činnosti v oboru elektro.

Zajištění a vyhotovení projektové dokumentace

Navrhují úsporně a efektivně

Firma AZ elektroprojekce je v této oblasti nápomocna. Dodržuje dohodnuté termíny a ceny, řešení navrhuje úsporně a efektivně. Zhotovuje projektovou dokumentaci v podoborech silnoproud, slaboproud, měření a regulace, a to ve všech projektových stupních. Rovněž provádí autorský dozor a koordinaci se všemi ostatními profesemi.

Dle požadavků investorů jsou schopni zajistit dodávku navrženého zařízení


Jaké služby tedy AZ elektroprojekce poskytují?

Firma vyhotovuje a dodává dokumentaci v oboru elektro. Provádí návrhy rekonstrukcí, zajišťuje dokumentaci pro územní rozhodnutí, stavební povolení, provedení stavby. Patří sem také technické dozory, posudky technického stavu elektroinstalace, ale také veškeré rozvody a to jak formou silnoproudu, tak také slaboproudu.

Ve spolupráci s firmou PRONTO Elektro Praha s.r.o. zpracováváme projektovou dokumentaci pro PREdi (Pražská energetika distribuce a.s.)


Projekční činnost má široký záběr

Týká se různých odvětví od stavebnictví, přes projekce komerčních, administrativních a společenských budov, bytových staveb, bank, hotelů, průmyslových objektů až po běžné projekce rodinných domů. Zajišťují také kompletní řešení technologických celků.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Projekční a inženýrská činnost v oboru elektro, tím se představuje firma AZ elektroprojekce

Projekční a inženýrská činnost v oboru elektro, tím se představuje firma AZ elektroprojekce

Společnost AZ elektroprojekce působí na českém trhu již 25 let. Specializuje se na projekční a inženýrskou činnost v oboru elektro a své služby nabízí ve všech projektových stupních v podoborech silnoproud, slaboproud, měření a regulace.

Vydáno 28.07.2017
Profesionální projektová dokumentace vašeho elektra vždy v termínu

Profesionální projektová dokumentace vašeho elektra vždy v termínu

AZ Elektroprojekce realizuje pro své klienty zakázky v podobě projektové dokumentace v oblastech silnoproud, slaboproud, měření a regulace, a to v rámci všech projektových stupňů. Novinkou je pak také zpracování projektů ve speciální 3D aplikaci Revit. V případě zájmu investora zajišťujeme také dodávku námi navrženého elektro zařízení a provádíme autorský dozor i koordinaci se všemi navazujícími profesemi.

Vydáno 26.02.2014
AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT

AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT

Společnost AZ elektroprojekce nabízí zhotovení projektové dokumentace v revolučním programu REVIT. Ať už chcete vytvořit jakýkoli projekt v oblasti elektro, rádi vám ho vytvoříme ve 3D a přesně na míru.

Vydáno 07.03.2017Vydáno 19.03.2018
173 Zhlédnutí
Topováno 18.10.2020