Výroba plechových střešních krytin a trapézových plechů

Střecha u každého domu patří k základním stavebním prvkům. Hledáte opravdu jedinečnou a kvalitní střechu, která by vám zajistila dlouhou životnost a odolnost? V tom případě se můžete seznámit s plechovými střešními krytinami a trapézovými plechy společnosti LEGOS s.r.o., která se zabývá jejich výrobou.

Antikondenzační úprava ARCOND - na objednávku

Kvalitní použité materiály

Firma působí na českém trhu již od roku 1994. Od roku 2015 se také může pochlubit jedinečnou novinkou. Společnost se totiž stala výrobcem švédských krytin na českém trhu. Ptáte se, proč zrovna švédských? Právě švédské materiály, které firma používá, patří mezi velmi kvalitní. Krytiny jsou vyráběné z ocelového plechu. Mohou mít tvar klasických střešních tašek nebo mohou být ve formě trapézových plechů.

Ve Švédsku používají tyto krytiny již 40 let


Vlastnosti a výroba střešních krytin

Hutnictví a ocelářský průmysl mají ve Švédsku dlouholetou tradici, která ve spojení s moderní vyspělou technologií zaručuje vysokou kvalitu těchto výrobků. Základním materiálem je kvalitní ocelový plech, který je oboustranně žárem zinkován. Následují oboustranně pasivační vrstvy a základová barva. Spodní strana plechu je ošetřena epoxidovým lakem, vrchní strana je potažena polyesterovým lakem nebo HD polyesterem, který má vysokou odolnost proti působení UV záření a ostatních povětrnostních vlivů.

Trapézové plechy i střešní tašková krytina


Výhody ochranných vrstev krytin

Díky těmto ochranným vrstvám mají krytiny vysokou antikorozní odolnost a dlouhou životnost. Vybírat si můžete z několika různých barev. Ocelová střešní krytina je lehká a má vysokou estetickou hodnotu.Vydáno 21.03.2018
645 Zhlédnutí
Topováno 06.02.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

LEGOS - trapézové plechy i lehké střešní krytiny od švédských dodavatelů

LEGOS - trapézové plechy i lehké střešní krytiny od švédských dodavatelů
Kvalitní trapézové plechy i lehké střešní krytiny různých druhů najdete v nabídce společnosti LEGOS. Spolupracujme se švédskými výrobci stavebních materiálů, pořídíte u nás tak zboží světové za kvality za české ceny.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LEGOS s.r.o. Prodej plechových střešních krytin
WEBOVÁ STRÁNKA
LEGOS s.r.o.
www.legos.cz
Adresa

Adresa

Velimská č.268
Nová Ves I 280 02

legos@legos.cz
+420 321 763 372


Najdete nás také zde:

ARES
captcha