Ocelové konstrukce pro budovy, haly a firemní objekty

Snadná a rychlá výstavba haly za přijatelné finanční ohodnocení? To je sen mnohých podnikatelů. Ovšem ten sen se vám může splnit a to díky firmě Zámečnictví HSV. Firma sídlí ve vlastním výrobním závodu v Jičíně. Zaměřuje se na práce především ve svém okolí jako je Nová Paka, Turnov, Hořice a další místa.

Výroba ocelových konstrukcí

Jaké služby vám firma zařídí?

Firma se zabývá, již od svého počátku, především zámečnictvím. Stavebně zámečnická práce se postupně rozšiřuje i na výstavbu ocelových konstrukcí. V posledních letech se jedná o velký hit. Trendem jsou ocelové konstrukce, které snadno a rychle postavíte a díky tomu můžete mít za krátkou dobu postavenou firemní halu, sklad, budovu nebo jakýkoliv jiný objekt.

Šikovní a pracovití řemeslníci, které jinde nenajdete


Provádí zakázky po celé ČR

V případě zájmu je firma schopna zařídit jakoukoliv zakázku v celé České republice. Vyrábí vlastní ocelové konstrukce, i co se týká střešních ocelových konstrukcí. Zajistí výrobu ocelových konstrukcí pro jakoukoliv halu. Provádí také opláštění ocelových hal či výstavbu ocelových přístřešků. Firma zajistí také drobné i větší zámečnické práce, zakázkovou výrobu mříží, polic, regálů, vrat či zahradního nábytku a mnoho dalšího.

Ocelové konstrukce na zakázku


Výroba a stavba ocelových konstrukcí

Firma vyrábí ocelové konstrukce na zakázku a dle přání zákazníků. Mohou pomoci s jednotlivými prvky nebo zařídit kompletní výstavbu haly na klíč. Díky tomu se investor může spolehnout na krátkou dodací lhůtu a odborně provedenou práci.Vydáno 21.03.2018
295 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ohraničte svůj pozemek stylových plotem a zábradlím

Ohraničte svůj pozemek stylových plotem a zábradlím
Ukažte všem okolo, kdy začíná a kde končí váš pozemek. Žádná nemovitost se neobejde bez kvalitních plotů a zábradlí, které dokážou jasně určit, co je vaše, a kam nikdo bez vašeho svolení nesmí. HSV Zámečnictví vám vyrobí kvalitní ocelový plot na zakázku, čímž dodá vašemu pozemku na úplnosti.

Zámečnické práce, výroba ocelových konstrukcí či prodej hutního materiálu

Zámečnické práce, výroba ocelových konstrukcí či prodej hutního materiálu
Naše společnost HSV zámečnictví Jičín byla založena již roku 1991 a zámečnické práce jsou naší hlavní činností již od počátku. V současné době sídlíme ve vlastním výrobním areálu ve městě Jičín a pracuje pro nás 5 pracovníků s bohatými a dlouholetými zkušenostmi v oboru.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý
WEBOVÁ STRÁNKA
Zámečnictví HSV
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Poděbradova 125
Jičín 506 01

hsvjc@tiscali.cz
+420 493 532 627


Najdete nás také zde:

ARES
captcha