Výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Sháníte kovové nebo plastové díly pro automobilový nebo elektrotechnický průmysl? Pak nezoufejte, v obou těchto odvětvích vám bude skvělým partnerem společnost FOREZ s.r.o., jenž vyrábí jak plastové, takt také kovové díly.

Chladiče a klimatizační jednotky, díly pro světla

Firma splňuje vizi komplexních dodávek z jednoho místa

Ve firmách bývá často náročné nakupování a dodávky materiálů. Musíte objednávat z mnohých firem a následně čekat dlouhé týdny na dodávky zboží, které vám přichází postupně každý druhý den. Právě společnost FOREZ s.r.o. si dala za své, že tuto problematiku zjednoduší a proto zde nakoupíte jak kovové, tak také plastové díly pro automobilový i elektrotechnický průmysl.

FOREZ s.r.o. spolupracuje s významnými celosvětovými korporacemi: Bosh, Continental, Denso, Alps a mnohými dalšími


Automobilový průmysl

Na co se firma zaměřuje v tomto odvětví? Jedná se především o: díly pro filtraci vzduchu, díly pro turbodmychadla, díly pro chladiče a klimatizační jednotky, interiérové díly, části benzínových čerpadel, části zámků a komponenty pro světla.

Naše výrobky se stávají součástí aut značek Škoda, BMW, Audi, VW, Peugeot, Ford, Nissan, Toyota či Volvo


Elektrotechnické odvětví

Elektrotechnické prvky se týkají především kontaktů, ovládacích prvků, krytů a ostatních výrobků. Firma má silné zázemí, špičkově propracovaný technický úsek, kvalitní nástrojárnu, lisovnu plastů o velké výrobní a skladovací ploše nebo lisovnu kovů, kde se pomocí moderních technologií vyrábí výlisky za studena.Vydáno 21.03.2018
138 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

FOREZ - lisovací nástroje a formy, plastové výlisky i kovové výlisky vyrábíme již 20 let

FOREZ - lisovací nástroje a formy, plastové výlisky i kovové výlisky vyrábíme již 20 let
Lisovací nástroje a formy, plastové výlisky nebo kovové výlisky – to i mnohem více vyrábí společnost FOREZ. Již 20 let se pohybujeme v oboru a na pěti výrobních místech zaměstnáváme více než 700 lidí. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele komponentů pro automobilový a elektrotechnický průmysl, ...

Díly pro elektrotechnický a automobilový průmysl

Díly pro elektrotechnický a automobilový průmysl
Sháníte spolehlivé a kvalitní plastové či kovové díly pro automobilový průmysl? Zajímá vás elektrotechnika a chtěli byste vždy používat jen ty nejlepší možné produkty? Kladete důraz na přesnost, bezchybnost a kvalitu zboží? Pak se seznamte s firmou FOREZ s.r.o..
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FOREZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FOREZ s.r.o.
www.forez.cz
Adresa

Adresa

Ostrov 2
Ostrov u Lanškrouna 561 22

forez@forez.cz
+420 777 752 711


Najdete nás také zde:

ARES
captcha