V.Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s.Stožáry veřejného osvětlení do každého města i obce

Nově, snadno a rychle? Obce a města mají díky firmě V. Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s., možnost zajistit nové stožáry veřejného osvětlení a to pomocí jediné firmy, která je schopna zajistit jak dodávku celého stožáru včetně osvětlení, tak také její montáž či jiné opravy a úpravy.

Veřejné osvětlení - montáž, údržba a opravy

Veřejné osvětlení

Potřebujete vyměnit staré veřejné osvětlení za nové? Nebo naopak vybudovat u nové silnice, dálnice, v ulici u panelových domů či u parku novou alej veřejného osvětlení? V tom případě se můžete obrátit právě na tuto firmu, která zajistí kompletní sortiment typizovaných stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení.

Firma nabízí široké množství služeb


Stožáry jsou vyrobeny z ocelových trubek

Firma se již v roce 1998 stala nositelem živnostenského listu na provádění montáží, oprav, údržby a revizí vyhrazených elektrických zařízení s napětím do 1000 V, v objektech třídy A. Spolupracují zejména s obcemi a městy, pro které realizovali již mnoho zakázek ve formě komplexní výměny veřejného osvětlení. Dodávky proto zahrnují veškeré montážní práce, zhotovení rozvaděčů, regulaci a měření i revizní zprávy. Stožáry jsou vyrobeny z ocelových trubek a připravené pro montáž elektroinstalace a uzemnění.

Stožáry veřejného osvětlení mají hned několik provedení


Stožáry sadové, silniční, sklopné i atypické

Stožáry mají povrchovou úpravu základový nátěr a metalizaci, do délky 7 m žárové pozinkování. Může se jednat o stožáry sadové, silniční, sklopné či výložníky k sadovým a silničním stožárům.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Rodinná strojírna VELIM nabízí obráběcí, svářecí i zámečnické práce

Rodinná strojírna VELIM nabízí obráběcí, svářecí i zámečnické práce

Věříte v rodinu a ve zlaté české ručičky? Přesně o tom je totiž strojírna VELIM. Její nabídka je bohatá, stejně jako její historie. Poskytuje kvalitní služby převážně v oblasti zámečnictví, a obrábění. Výrobní program strojírny obsahuje například tvorbu stožárů veřejného osvětlení, výrobu ocelových vrat či kovového nábytku vhodného kupříkladu pro venkovní zahrádky restaurací.

Vydáno 11.04.2017Vydáno 21.03.2018
81 Zhlédnutí
Topováno 02.03.2019