Etiketovací stroje a plnící stroje - výroba a výměna dílů při změně výrobního procesu

Vladimír Jarůšek

Etiketovací stroje a plnící stroje - výroba a výměna dílů při změně výrobního procesu

Servis a opravy - nápojářské a potravinářské stroje

Sháníte odborný servis či různé druhy opravářských prací pro vaše nápojářské a potravinářské stoje? Kvalitních řemeslníků není mnoho, a proto bychom si měli vážit i firmy Vladimír Jarůšek, která se specializuje na opravy a servis různých strojů v potravinářském i nápojářském průmyslu.

Servis a opravy nápojářských a potravinářských strojů

Spravíme etiketovačky všeho druhu

Firma má bohaté zkušenosti s opravami různých druhů zařízení nejenom přístrojů jakými jsou etiketovačky lahví. Dokonce takovéto stroje a zařízení vyrábí a prodává. Etiketovací stroje pro potravinářský průmysl nebo etiketovačky na lahve zde najdete s širokým využitím. Hodí se pro pivovary, vinařství i do mnohých dalších odvětví. Najdete zde nové stroje, ale také například starší modely za velmi výhodné ceny. Vyrábí také samostatně náhradní díly.

Firma sídlí v Mikulově a působí na jižní Moravě a po celé ČR


Opravy a servis

Nabízíme servis a opravy etiketovacích strojů Krones, Gernep i strojů jiných značek a výrobců. Prodáváme také nápojové plničky i uzavíračky. Dodáme nové stroje nebo zajistíme jejich opravy.

Zajistíme opravy a servis nebo dodávku nového zařízení


Služby pro zákazníky

Zajistíme technickou pomoc, konzultace a poradenství při zpracování záměrů a projektů. Může se jednat o potravinářský, nápojový, pivovarský, farmaceutický, mléčný průmysl, lihovary, sodovkárny, zpracovatele potravin a tekutin, vinařství i nápojovou techniku. Vykupujeme také staré a použité stroje a další zařízení jako jsou právě etiketovačky, uzavíračky, plniče, baličky, dopravníky, potravinářské použité stroje a další zařízení.Vydáno 21.03.2018
140 Zhlédnutí
Topováno 08.06.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vladimír Jarůšek
WEBOVÁ STRÁNKA
Vladimír Jarůšek
jvservissweb.webmium.com
Adresa

Adresa

Wolkerova 720/20
Mikulov 692 01

jarusekv@mikulov.eu
+420 519 510 652


Najdete nás také zde:

ARES
captcha