HON-KUCHYNĚ studio Nový Jičín
Zakázková výroba kuchyní
Kvalitní kuchyně od českého výrobce za rozumnou cenu

Kuchyně je místem, kde se neustále něco odehrává. Často se považuje za srdce našeho domova a také se není co divit, protože kuchyně je zkrátka místem, které bychom si měli nechat vytvořit podle svých vlastních představ, potřeb a požadavků. V kuchyni se totiž odehrává mnoho věcí a zejména se zde koná příprava nejrůznějších jídel, obědů a večeří, a chystají se zde i další pokrmy a jiné dobroty.

Kuchyně od českého výrobce, HON - kuchyně Kuchyňské studio Nový Jičín

Kuchyně má odpovídat našim představám

Chcete mít kuchyni podle svých představ? V tom případě vám odborně poradí firma HON - kuchyně, která se věnuje individuálním projektům. Proto dokáže vymyslet, navrhnout, vyrobit a nainstalovat přímo kuchyni na míru dle vašich požadavků. Dokonce vám poradí s celkovým pojetím a odbornými technickými vlastnostmi, které se samozřejmě každé moderní kuchyně také týkají.

Kuchyňské studio Opava, Ostrava a Nový Jičín


Pomůžeme přivést kuchyni k dokonalosti

Pokud již máte svou vlastní představu, můžeme se pustit do díla. Samozřejmostí je použití nejmodernějších materiálů, aby kuchyně byla krásná a elegantní. Ovšem nesmíme zapomínat ani na další detaily a především celkovou funkčnost. Kuchyně je místo, kde se budeme často pohybovat a proto by měla být vytvořená prakticky.

Kuchyně na celý život


Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků

Provedeme kompletní realizaci a to od nápadů a návrhů, přes výrobu až po odbornou montáž a doladění doplňků. Konečně budete trávit čas v pěkné a moderní kuchyni, kde se budete cítit příjemně a vše budete mít při ruce. V nové moderní kuchyni se vám bude vařit jedna radost.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hon-kuchyne.cz/novyjicin.html


Vydáno 24.03.2018
191 Zhlédnutí
Topováno 30.08.2019

Kuchyňské studio - showroom

Kuchyňské studio - showroom

Kuchyňské studio v Novém Jičíně nabízí kompletní kuchyně na klíč

Kuchyně na zakázku

Kuchyně na zakázku

Výroba kuchyňského nábytku na míru, zakázková výroba kuchyňských linek

3D návrhy kuchyní

3D návrhy kuchyní

Návrhy kuchyní v 3D rozměru, kuchyňské sestavy podle návrhu designera