Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek
A + A KASPO s. r. o.Pohřební služba Ústí nad Orlicí

Zřejmě nikomu není příjemné načínat téma pohřbu, avšak je to bohužel proces, který se týká nás všech. Každý se vyrovnává se ztrátou blízkého člověka po svém. Nikdy nemůžete někomu jinému ubrat z jeho žalu, utrpení a bolesti, ač byste si to moc přáli a rádi byste často část bolesti chtěli převést na své břímě. Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek se lidem snaží pomoci alespoň z hlediska zařizování, vyřizování, zajišťování pohřbu a poskytnutí všech dalších služeb, což každý pozůstalý ocení.

Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek A + A KASPO s. r. o.

Pohřební služba

Jsme pohřební služba z Ústí nad Orlicí, která poskytuje kompletní služby v oblasti pohřebnictví. Co se týká posledního rozloučení, tak to je možné provést v naší kompletně zrekonstruované obřadní síni. Zde se často odehrává poslední rozloučení se zesnulými. Zajistíme také převozy zemřelých a to po celé České republice nebo i ze zahraničí.

Pohřební služba Ústí nad Orlicí


Důstojné rozloučení

Zajišťujeme pohřby všeho druhu a to formou kremace bez obřadu, rozloučení v obřadních síních, v kostelích, pohřby do země i žehem. Ke zpopelnění zesnulých využíváme krematorium Česká Třebová. Vždy se snažíme vyhovět i každému individuálnímu přání.

Poskytujeme kompletní služby


Pohřby, převozy i květinové výzdoby

Rozloučení v obřadní síni a následný převoz ke kremaci je nejčastějším typem pohřbu. Po skončení obřadu je však možné zemřelého převézt na kterýkoliv hřbitov a pohřbít do země. Zajišťujeme také tisk parte a to na počkání. Samozřejmostí je kopání hrobu, zajišťování květinové výzdoby, smutečních kytic i věnců. Dále můžeme zařídit i kněze, řečníka nebo hudbu podle vašeho přání.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pohrebni-sluzba-usti-nad-orlici.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zprostředkujeme kompletní služby v oblasti pohřebnictví

Zprostředkujeme kompletní služby v oblasti pohřebnictví

Těžká životní událost, jakou je i úmrtí se rozhodně nepřijímá snadno. Tragická událost, kterou ale musíme nějakým způsobem překonat, abychom nadále mohli žít. V daný moment je to však nepřekonatelná ztráta, která nám udělá velkou díru do prsou. Ta se časem trochu zahojí, ale není to snadné.

Vydáno 21.03.2017
Pohřební služba Ústí nad Orlicí – pohřby i kremace zajistíme za vás

Pohřební služba Ústí nad Orlicí – pohřby i kremace zajistíme za vás

Ztráta blízké osoby je obvykle velmi bolestná a smutná událost. Zařídit pohřeb ale není snadné a tak se stává, že pozůstalí nemají čas truchlit a jsou nuceni věnovat se pochůzkám a zařizování. Pohřební služba v Ústí nad Orlicí na to ale jde jinak. Zajistíme pohřby i kremace do posledního detailu za vás. Stačí nám tak sdělit své představy a my zařídíme vše od převozu zesnulého až po hudbu a květinovou výzdobu.

Vydáno 12.02.2016Vydáno 22.03.2018
122 Zhlédnutí
Topováno 03.02.2019