Kinezio tejpování Praha - zmírněte svou bolest - léčebná metoda využívaná v rehabilitaci i sportu

MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha

Kinezio tejpování Praha - zmírněte svou bolest - léčebná metoda využívaná v rehabilitaci i sportu

MONADA spol. s r.o.
Klinika komplexní rehabilitace Praha
Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.

Celostní medicína, MONADA spol. s.r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha

Slaví 26 let od svého založení

Klinika byla založena v roce 1992 jako jedno z prvních soukromých zdravotnických zařízení v ČR. Na tomto místě můžete načerpat novou energii a cítit se jako znovuzrození. Masáže poskytují hned v několika zajímavých variacích. Pozitivně ovlivňují nejenom fyzický stav člověka, ale také jeho dušení pohodu a náladu. Můžete si vybrat masáž jednotlivých částí nebo celkovou.


Masáže

Masáže jsou pro tělo nejenom příjemné, ale také zdravotně důležité. Vybrat si můžete klasickou masáž, masáž s akupresurou, sedativní masáž obličeje a hlavy, lymfatickou masáž, aromatickou masáž, masáž s lávovými kameny, reflexní masáž plosky nohy nebo sportovní masáž. Pokud nevíte, kterou zvolit, pak vám zde velice rádi poradí nebo můžete vyzkoušet všechny!

Masáže uvolňují bolestivé svaly, nahromaděný stres a povzbuzují krevní oběh


Akupunktura

Akupunktura se v mnohých zeměpisných šířkách považuje za součást tradiční orientální lidové medicíny. Základem je učení Jin a Jang. Pomocí akupunktury můžete léčit alergie, migrény, bolestivé stavy páteře, bolesti kloubů a mnoho dalšího. Existuje hned několik různých metod, díky kterým můžete zharmonizovat své tělo.

Nebojte se objevit kouzlo akupunkturyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.monada.cz/masaze/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.

Vydáno 10.02.2017
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.

Vydáno 23.02.2016
Nadstandardní péče pro pacienty v rehabilitaci

Nadstandardní péče pro pacienty v rehabilitaci

Klinika komplexní rehabilitace MONADA poskytuje veškeré rehabilitační služby pro pacienty po úrazech, operacích a při akutních i chronických bolestech, a to v nadstandardní kvalitě a v příjemném prostředí. Kromě léčebných procedur se na klinice pořádají i kurzy fyzioterapie pod záštitou Ministerstva zdravotnictví a unie fyzioterapeutů ČR.

Vydáno 30.08.2013Vydáno 22.03.2018
409 Zhlédnutí
Topováno 20.12.2020

Ambulantní a lůžková část

Ambulantní a lůžková část

Komplexní rehabilitační péče, ambulance a lůžková část pro pacienty po operacích

Léčebné metody

Léčebné metody

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Rehabilitace a masáže

Rehabilitace a masáže

Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou