Regulace vytápění, tepelné systémy, chytrá domácnost, regulace topení, vytápění bytů a rodinných domů - poradenství

Máte problémy s topením? Potřebujete zajistit nový systém vytápění nebo rovnou vyměnit celý kotel? V tom případě se můžete obrátit na služby firmy Ing. Miloš Bartušek, která provádí výměnu kotlů a topných systémů, montáž radiátorů i solárních panelů. Nabízí také profesionálně odvedenou instalatérkou práci.

Topenářství a instalatérství se zárukou

Topenářství a instalatérství

Firma má dlouholeté zkušenosti, které čerpá již od svého založení v roce 1993. Vždy rádi poradí a to ať se to týká sebemenší maličkosti, či velkého a závažného rozhodnutí. Firma odborně působí v oblasti instalací a topenářství. Zajišťují závěsné kotle a to jak plynové, tak elektrické nebo i ty na tuhá paliva, ve kterých topíte uhlím nebo klasickým dřevem. Moderní technologie umožňují tichý chod kotle a jednoduché ovládání.

Provádí montáže topení v nových domech a při rekonstrukcích


Poctiví řemeslníci

Řemeslníci z této firmy pracují poctivě a kvalitně. Zajistí montáž ústředního topení, nebo nainstalování podlahového vytápění se zárukou až 10 let. Topení řeší komplexně, takže provedou veškeré montážní i ostatní práce. Zabývají se také regulací vytápění a dokážou z vaší domácnosti vytvořit chytrý dům.

Topení a kotle fungují ihned po nainstalování, není potřeba je nadále regulovat a upravovat


Snadno, rychle a se zárukou

Už delší dobu přemýšlíte o solárních panelech na střechu vašeho domu? Pak s tím nadále neotálejte a nechejte si vypracovat návrh řešení. Díky programu „Nová Zelená úsporám“, je realizace těchto solárních panelů velmi výhodná.Vydáno 23.03.2018
148 Zhlédnutí
Topováno 03.07.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Miloš Bartušek
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Miloš Bartušek
topenibrno.cz
Adresa

Adresa

Jungmannova 1035/6
Šlapanice 664 51

mbartusek@volny.cz
+420 602 555 060


Najdete nás také zde:

ARES
captcha