Sendvičové protihlukové panely a protihlukové systémy

Ač se to nezdá, je firma KlimaTechnik s.r.o., stále ještě rodinnou firmou, která funguje precizně a spolehlivě, a to již od svého založení v roce 1997. A na co se firma vlastně zaměřuje? Jedná se o vzduchotechniku, klimatizaci a akustiku. Právě v oblasti akustiky je schopna zajistit sendvičové protihlukové panely a další protihlukové systémy.

Výroba protihlukových panelů

Výroba protihlukových panelů

Společnost protihlukové panely vyrábí pomocí vlastních zkušených pracovníků. Protihlukové panely mají jedinečné vlastnosti a hodí se do každého typu prostředí. Vybírat si dokonce můžete z více jak 200 barevných odstínů. Konstrukce může být ocelová nebo hliníková, vždy zajišťuje neprůzvučnost Rw 40 dB. Instalované prvky jsou vždy odolné vůči korozi i požáru. Kulové nebo čtvercové provedení? Firma zajistí i různé rozměry.

Protihlukové panely do venkovního prostředí


Vysoká úroveň hluku

S hlukem se setkáváme nejenom na dálnicích, silnicích a ve venkovním prostředí, ale také často v mnohých firmách uvnitř daných výrobních prostor a různých hal. Denně jsme vystaveni nadměrnému hluku, což může nepříznivě ovlivňovat naše zdraví. Nechejte si zanalyzovat situaci. Firma KlimaTechnik s.r.o., vám pak navrhne optimální řešení.

Panely pro vnitřní použití


Protihlukové stěny

Protihlukové stěny patří všeobecně k nejpoužívanějším protihlukovým opatřením. Jsou velice variabilní, a proto je můžete uplatnit téměř kdekoliv. Ocelové sloupy drží základ stěny, který je stavěn formou stavebnicového systému. Firma dodává jak polotovary, tak také zajišťuje i odborné montáže.Vydáno 23.03.2018
500 Zhlédnutí
PODSTRÁNKY

Akustické panely

Akustické panely
Akustické panely AKUSTIK, protihlukové systémy, stěny a kryty
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KlimaTechnik s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KlimaTechnik s.r.o.
akustickypanel.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 887
Strážnice 696 62

info@akustickypanel.cz
+420 518 334 783


Najdete nás také zde:

ARES
captcha