Úspory - snižování energetických nákladů

Pracujete ve firmě se stlačeným vzduchem? Víte, že je za tím spousta nákladů? Máte toho už dost? V tom případě se můžete obrátit na firmu DOST s.r.o. Nebaví vás placení nepřetržitých výdajů a nákladů? Nechejte si zajistit audit výroby stlačeného vzduchu.

Snižování energetických nákladů

Najdeme pro vás optimální řešení na míru

Poskytujeme profesionální řešení problematiky stlačeného vzduchu s důrazem na úspory a efektivní výrobu, k čemuž nám pomáhají dlouholeté zkušenosti v oboru. V evropském průmyslovém měřítku se jedná až o 10% elektřiny, která je připisována výrobě stlačeného vzduchu.

Řešení na míru – úspora


Kompresorové stanice

Pomáháme zákazníkům najít nejvýhodnější řešení. Zjistíme nedostatky a zařídíme efektivnější obnovu kompresorové stanice. Veškeré výrobní procesy, které pracují na bázi stlačeného vzduchu, jsou jedny z největších spotřebitelů elektrické energie. Při rozložení celkových nákladů životního cyklu nové kompresorové instalace představuje 70 % spotřebu energie, 20 % údržbu a pouhých 10 % celkových nákladů je počáteční investice.

Audit vám může přinést mnoho informací – spotřebu, cenu, optimalizaci


Technologie VSD+

Kompresory VSD+ přináší značnou úsporu až 50% provozních nákladů. Firma zajišťuje také kompaktní konstrukce. Typický kompresor má horizontální konstrukci, kdežto nový kompresor má vzpřímené vertikální uspořádání. Díky tomu výrazně uspoříte místo. Mezi další patří také kompresor s výrazně tichým chodem nebo jiné zařízení. Firma se zaměřuje i na využití odpadního tepla.Vydáno 23.03.2018
25 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozvody médií pro dopravu vody, stlačeného vzduchu, dusíku či oleje

Rozvody médií pro dopravu vody, stlačeného vzduchu, dusíku či oleje
Rozvody médií existují v různých provedeních. Nejvíce variabilní rozvody médií, které jsou na trhu k sehnání, jsou systémy EQOfluids, které najdete u naší společnosti. Jde o jedinečný systém potrubí, který se může pochlubit celou řadou výhod.

Energeticky efektivní výroba stlačeného vzduchu

Energeticky efektivní výroba stlačeného vzduchu
V dnešní době se často hledí na úspory ve výrobě ať už při snižování nákladů na materiál, nákladů na zaměstnance, nákup energii apod. ovšem náklady na výroby stlačeného vzduchu jsou výrobními podniky často opomíjeny. Přitom se udává, že 10% spotřebované elektrické energie v průmyslu jde na výrobu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dost s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Dost s.r.o.
www.dost-kompresory.cz
Adresa

Adresa

Vápenická 487
Vrchlabí 543 01

info@dost-vrchlabi.cz
+420 499 421 855


Najdete nás také zde:

ARES
captcha