Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.

Kompletní krmivo pro psy bez masa a obilovin, Canis Prosper s.r.o.

Špičkový sortiment výrobků nejen pro psy

Společnost Canis Prosper s. r.o. Bohuslavice působí na trhu již od roku 1991. Obsahem činnosti je maloobchod a velkoobchod s chovatelskými potřebami a jde o největší obchod v České republice. Jedná se o špičkový sortiment pro psy, kočky a také pro ptáky, rybičky, koně či hlodavce a hospodářská zvířata. Firma spolupracuje s německou firmou Dr. Clauder´s a Josera a je výhradním distributorem značek Best Choice, Prima Food a Hakito, dále prodává krmiva Chappi, Darling, Brit, Calibra, Acana a mnohé další značky s garancí kvality. Krmiva a pamlsky pro psy a kočky, nutriční doplňky a přípravky pro péči o zvířata.

Prodej krmiva a dalších potřeb pro zvířata


Vegetariánská a veganská krmiva pro psy

Nejen lidé mohou holdovat vegetariánskému a veganskému stravování, ale také vaši domácí mazlíčci. Jedná se o krmivo pro alergické a jinak citlivé psy, kterého obsahem jsou například brambory, hrášek, bylinky, ovoce, kukuřice, špalda, nižší obsah tuku a podobně. Krmivo je lehce stravitelné a obsahuje vyvážený poměr živin, rostlinných vláknin, mastných kyselin atd. Z výběru společnosti Canis Prosper s.r.o. jsou to například krmiva Veggie Dog grainfree, light, hypoallergen.

Vegetariánská a veganská strava pro vaše psy


Bílkoviny z masa nahrazené hmyzí bílkovinou

Vegetariánská a veganská krmiva pro psy neobsahují bílkoviny z masa jako je například jehněčí, kuřecí atd., ale jsou nahrazené například hmyzí bílkovinou. Vhodné řešení pro citlivé a alergické psy s vyváženou hodnotou všech potřebných látek, bílkovin a vitamínů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.canis-prosper.cz

Vydáno 24.03.2018
282 Zhlédnutí
Topováno 14.05.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám
Domácí mazlíčci se často stávají plnohodnotnými členy domácnosti. Dvojnásob to platí u psů a koček, o které mnozí majitelé pečují skoro jako o vlastní děti. Každý chce jistě svému zvířátku dopřát tu nejlepší stravu a vše, co ke svému zdraví a štěstí potřebuje. K tomu je zapotřebí vybrat si opravdu ...

Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky
Společnost Canis Prosper prodává krmiva pro psy a kočky, ale i pro ptáky, hlodavce a další zvířata. Kromě toho nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb a produktů pro vaše mazlíčky. Na českém trhu působíme od roku 1991. V současnosti máme k dispozici přes 3 000 m2 skladovacích ploch a ...

Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma

Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma
Každý, kdo má doma psa či kočku jistě ví, že kupovat granule v klasickém obchodě může být problematické, zvláště pokud nevlastníte auto. Krmivo pro kočky a psy se totiž finančně vyplatí nakupovat ve větších baleních. Jenomže nosit domů patnáctikilový pytel granulí asi nechce nikdo. Ideálním řešením ...

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky
Společnost Canis prosper s.r.o. je hlavním dovozcem značek Josera, Best Choice, Dr. Clauder a dalších renomovaných výrobců chovatelských potřeb. Velkoobchod krmiv pro psy a kočky, krmiv pro ptáky, hlodavce a další malá zvířata nabízí pestrou škálu produktů pro vaše mazlíčky.
PODSTRÁNKY

Velkoobchod chovatelské potřeby

Velkoobchod chovatelské potřeby
Velkoobchod s chovatelskými potřebami pro domácí mazlíčky a hospodářská zvířata

Krmiva pro psy a kočky v e-shopu

Krmiva pro psy a kočky v e-shopu
E-shop s krmivy pro psy a kočky – Josera, Dr. Clauder´s, Best Choice, Bavaro

Akvaristické a teraristické potřeby Tropical

Akvaristické a teraristické potřeby Tropical
Velkoobchod s krmivy a potřebami pro akvária a terária, mořská akvaristika
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Canis Prosper s.r.o. Velkoobchod krmiv & chovatelské potřeby
WEBOVÁ STRÁNKA
Canis Prosper s.r.o.
www.canis-prosper.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

VýprodejNovinky
Adresa

Adresa

Opavská 26
Bohuslavice 747 19

objednavky@canis-prosper.cz
+420 732 257 296


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha