Vegetariánské krmivo pro psy německé značky Green PetFood - zcela bez masa a obilovin

Canis Prosper s.r.o. Velkoobchod krmiv & chovatelské potřeby

Vegetariánské krmivo pro psy německé značky Green PetFood - zcela bez masa a obilovin

Canis Prosper s.r.o.
Velkoobchod krmiv & chovatelské potřeby
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.

Kompletní krmivo pro psy bez masa a obilovin, Canis Prosper s.r.o.

Špičkový sortiment výrobků nejen pro psy

Společnost Canis Prosper s. r.o. Bohuslavice působí na trhu již od roku 1991. Obsahem činnosti je maloobchod a velkoobchod s chovatelskými potřebami a jde o největší obchod v České republice. Jedná se o špičkový sortiment pro psy, kočky a také pro ptáky, rybičky, koně či hlodavce a hospodářská zvířata. Firma spolupracuje s německou firmou Dr. Clauder´s a Josera a je výhradním distributorem značek Best Choice, Prima Food a Hakito, dále prodává krmiva Chappi, Darling, Brit, Calibra, Acana a mnohé další značky s garancí kvality. Krmiva a pamlsky pro psy a kočky, nutriční doplňky a přípravky pro péči o zvířata.

Prodej krmiva a dalších potřeb pro zvířata


Vegetariánská a veganská krmiva pro psy

Nejen lidé mohou holdovat vegetariánskému a veganskému stravování, ale také vaši domácí mazlíčci. Jedná se o krmivo pro alergické a jinak citlivé psy, kterého obsahem jsou například brambory, hrášek, bylinky, ovoce, kukuřice, špalda, nižší obsah tuku a podobně. Krmivo je lehce stravitelné a obsahuje vyvážený poměr živin, rostlinných vláknin, mastných kyselin atd. Z výběru společnosti Canis Prosper s.r.o. jsou to například krmiva Veggie Dog grainfree, light, hypoallergen.

Vegetariánská a veganská strava pro vaše psy


Bílkoviny z masa nahrazené hmyzí bílkovinou

Vegetariánská a veganská krmiva pro psy neobsahují bílkoviny z masa jako je například jehněčí, kuřecí atd., ale jsou nahrazené například hmyzí bílkovinou. Vhodné řešení pro citlivé a alergické psy s vyváženou hodnotou všech potřebných látek, bílkovin a vitamínů.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.canis-prosper.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Domácí mazlíčci se často stávají plnohodnotnými členy domácnosti. Dvojnásob to platí u psů a koček, o které mnozí majitelé pečují skoro jako o vlastní děti. Každý chce jistě svému zvířátku dopřát tu nejlepší stravu a vše, co ke svému zdraví a štěstí potřebuje. K tomu je zapotřebí vybrat si opravdu kvalitní značku krmiv a jejich doplňků. Krmivo pro psy, stejně jako krmivo pro kočky, je zboží, kterého jsou na trhu opravdu spousty. Při výběru toho správného si však dejte pozor, ne ve všech případech totiž naplno platí, že čím dražší značka, tím kvalitnější produkty. Jednou z firem, která přináší prémiová a superprémiová krmiva kvality odpovídající skutečným nárokům domácích mazlíčků je například německá značka Dr.Clauder´s.

Vydáno 06.02.2015
Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Společnost Canis Prosper prodává krmiva pro psy a kočky, ale i pro ptáky, hlodavce a další zvířata. Kromě toho nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb a produktů pro vaše mazlíčky. Na českém trhu působíme od roku 1991. V současnosti máme k dispozici přes 3 000 m2 skladovacích ploch a dodáváme krmiva a chovatelské potřeby do více než 600 prodejen.

Vydáno 09.02.2016
Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma

Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma

Každý, kdo má doma psa či kočku jistě ví, že kupovat granule v klasickém obchodě může být problematické, zvláště pokud nevlastníte auto. Krmivo pro kočky a psy se totiž finančně vyplatí nakupovat ve větších baleních. Jenomže nosit domů patnáctikilový pytel granulí asi nechce nikdo. Ideálním řešením je tedy objednávat krmivo pro psy a kočky po internetu. Nový e-shop zaměřený na značku Josera vám navíc poskytne řadu výhod, jako je doprava zdarma či věrnostní programy.

Vydáno 19.07.2017
Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky

Společnost Canis prosper s.r.o. je hlavním dovozcem značek Josera, Best Choice, Dr. Clauder a dalších renomovaných výrobců chovatelských potřeb. Velkoobchod krmiv pro psy a kočky, krmiv pro ptáky, hlodavce a další malá zvířata nabízí pestrou škálu produktů pro vaše mazlíčky.

Vydáno 03.01.2013Vydáno 24.03.2018
243 Zhlédnutí
Topováno 14.05.2020

Velkoobchod chovatelské potřeby

Velkoobchod chovatelské potřeby

Velkoobchod s chovatelskými potřebami pro domácí mazlíčky a hospodářská zvířata

Krmiva pro psy a kočky v e-shopu

Krmiva pro psy a kočky v e-shopu

E-shop s krmivy pro psy a kočky – Josera, Dr. Clauder´s, Best Choice, Bavaro

Akvaristické a teraristické potřeby Tropical

Akvaristické a teraristické potřeby Tropical

Velkoobchod s krmivy a potřebami pro akvária a terária, mořská akvaristika