ZPA Nová Paka, a.s.Výroba produktů pro měření a regulaci technologických procesů

Společnost ZPA Nová Paka a.s., má dlouholetou tradici v oboru měřící a regulační techniky. V tomto směru nabízí vývoj, výrobu, prodej, metrologii, montáž, poradenství, projekci i servis. A to nejenom u nás v České republice, ale také kdekoliv jinde v zahraničí.

Dodávky technologických celků ZPA Nová Paka, a.s.

Více informací o společnosti

Společnosti ZPA Nová Paka a.s., je bezesporu nejstarší českou firmou v oblasti výroby produktů pro měření a regulaci technologických procesů. Firma sídlí v Nové Pace, je orientována především na domácí trh, ale má mnoho odběratelů také v sousedních zemích. Pro slovenský trh je výhradním zástupcem dceřiná společnost PPA ZEPAX s.r.o.

Bimetalový teploměr, provedení pro chemický průmysl, otočný a výkyvný kryt


Dodávky technologických celků

Společnost se zaměřuje na dodávky technologických celků v oblasti průmyslového měření průtoku plynů a tepla předaného parou. O vysokém know-how firmy vypovídají například měřiče INMAT, které dlouhodobě patří mezi evropskou špičku.

Produkty a služby


Hlavní náplň práce

Mezi hlavní činnosti firmy patří výroba instrumentace v oboru měřící a regulační techniky. Formou e-shopu si u nich můžete nakoupit široký sortiment výrobků. Najdete zde snímače teploty odporové, plynový chromatograf, bimetalové teploměry, nanometry, snímače hladiny, oblast měření vodivosti, regulátory, servomotory, snímače tlaku a tlakové diference a mnoho dalšího.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Hluboké vrtání a obrábění bez nutnosti svařování

Hluboké vrtání a obrábění bez nutnosti svařování

Ke spojování kovových materiálů se již po dlouhá léta používá právě svařování. Napadlo vás vůbec někdy, jestli to nejde i jinak? Společnost ZPA Nová Paka představuje unikátní možnost, jak vyrobit namáhané součásti z monobloku, tedy bez nutnosti jakéhokoliv svařování. Výsledný produkt je přitom pevný a odolný, a to právě i proto, že na něm bylo provedeno méně zásahů.

Vydáno 11.04.2017
Měřící a regulační technika od společnosti se šedesátiletou tradicí

Měřící a regulační technika od společnosti se šedesátiletou tradicí

Měřící a regulační technika je oblast, ve které se na nás můžete spolehnout. Společnost ZPA Nová Paka má dlouholetou tradici v oboru měřicí a regulační techniky, díky které vám můžeme nabídnout ty nejlepší služby od vývoje přes výrobu a prodej až po metrologii, montáž, poradenství, projekci a servis, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Vydáno 29.04.2016Vydáno 26.03.2018
63 Zhlédnutí
Topováno 20.12.2020