Rekonstrukce a opravy historických, měděných a mosazných střech pro usedlosti – statky, zámky a kostely

Sháníte odborně kvalifikovanou firmu, která by vám zajistila rekonstrukci střechy? Týká se to také například neobvyklých měděných nebo mosazných střech? Či historických nebo snad chráněných budov? V tom případě vám nejlépe odborně poradí a práce provede společnost ZVOZA s.r.o., která provádí rekonstrukce a opravy historických, měděných a mosazných střech pro usedlosti, statky, zámky nebo kostely.

Klempířské a pokrývačské práce na historických budovách

Zaměření firmy

Čím vším se vlastně firma zabývá? Společnost má dlouholetou tradici a pracuje především v oblasti klempířství, pokrývačství, tesařství, ale věnují se také zakázkové stavbě na klíč. Díky mnohaletým zkušenostem jsou schopni vyrobit i klempířské prvky na zakázku.

Opravíme a zrekonstruujeme střechu na statku i na zámku


Klempířské a pokrývačské práce na historických budovách

Mezi netradiční řemeslo patří také klempířské a pokrývačské práce na památkově chráněných objektech. V dnešní době je to významná událost spravovat nebo rekonstruovat objekty, které mají historicky významnou hodnotu. Díky této zkušené firmě můžete chráněné památky svěřit do těch nejlepších rukou. Firma provádí oplechování věží a kupolí z mědi a titanzinku nebo také montáže bobrovek.

Práce na památkových a chráněných budovách


Kompletní realizace jakékoli střechy

Společnost se zaměřuje nejenom na tradiční pokrývačské a tesařské práce, ale také na veškeré rekonstrukce a montáže střech a střešních prvků. Střechu mohou zrealizovat na klíč. Zaměřují se na nové střechy, ale také na opravy a rekonstrukce starších střech.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zvoza.cz/

Vydáno 28.03.2018
107 Zhlédnutí
Topováno 03.09.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZVOZA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZVOZA, s.r.o.
www.zvoza.cz
Adresa

Adresa

Heroltická 4990/9
Jihlava 586 01

zvoza@zvoza.cz
+420 567 230 236


Najdete nás také zde:

ARES
captcha