Plastový bazén do 14 dnů - kompletní dodávka bazénového setu včetně montáže

Bazény Kostelec Plastové bazény na klíč - akční sety

Plastový bazén do 14 dnů - kompletní dodávka bazénového setu včetně montáže

Bazény Kostelec
Plastové bazény na klíč - akční sety
Servis bazénů kompletně zajistí Bazény Kostelec

Jste hrdými majiteli bazénu, ale občas si s ním nevíte rady? Obáváte se zazimování bazénu nebo jeho údržby, čištění či snad dalších složitějších prací? Nastat mohou různé situace včetně rozbití některého ze zařízení. Netušíte, na koho se v takovém případě obrátit a proto si raději bazén ani nechcete pořídit? Teď už se nemusíte ničeho podobného obávat, firma Bazény Kostelec vám bude nablízku a zajistí kompletní servis bazénu například včetně jeho údržby.

Servis bazénů

Bazén je radost, ale i starost

A právě starosti s bazény přenechejte nám. Díky tomu si budete moci každý den užívat v bazénu jenom samou radost. Jako firma, která bazény také vyrábí a instaluje se všemi souvisejícími pracemi, zajistíme vždy odbornou radu při výběru. Vyrábíme špičkové bazény a to z ekologického a zdravotně nezávadného materiálu.

Jak zazimovat bazén?


Spolehlivé služby

Provádíme veškeré úkony spojené s provozem bazénů, jako jsou například rekonstrukce celých bazénů, zazimování a odzimování, detekce úniků vody z bazénu, opravy motorů a čerpadel, výměny ucpávek, ložisek nebo převíjení motorů. Dále také zajistíme nezbytné čištění bazénů, výměny filtračního písku či výměnu solných jednotek.

Plastové bazény a jak o ně pečovat


Kolem bazénů zajistíme vše potřebné

Nejenom, že bazény stavíme a instalujeme, ale také zajistíme kolem bazénů dlažby a lemy nebo zastřešení Vašeho domácího bazénu. Ocenili byste spíš připravený bazén ke koupání naprosto bez starostí? V tom případě se může obrátit na naše služby bazénů na klíč.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bazeny-kostelec.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Přemýšlíte, že uděláte své rodince radost krásným novým bazénem? Skvělý nápad! Dejte si ale pozor, abyste zvolili ideální řešení odpovídající vašim požadavkům. Pokud si přejete bazén, který bude mít dlouhou životnost a nebude vás stát mnoho peněz ani starostí, jsou ideální volbou plastové bazény. Ty seženete například u společnosti Bazény Kostelec.

Vydáno 27.09.2016
Kvalitní plastové bazény s dlouhou životností díky nejmodernější technologii

Kvalitní plastové bazény s dlouhou životností díky nejmodernější technologii

Bazény dnes vyrábí a nabízí mnoho různých firem, od velkých řetězců po drobné podnikatele. Specializovaných firem, u nichž se můžete spolehnout na kvalitu, je však pomálu. Společnost Bazény Kostelec, specialista výhradně na plastové bazény, s tradicí již od roku 1994, je jednou z nich. Její majitel, pan Josef Hrubý, nám dal několik typů a rad, jak se zorientovat se v široké nabídce bazénů, a na co si dát při výběru pozor, pokud chcete, aby Vám bazén sloužil bez problémů dlouhá léta.

Vydáno 02.03.2015
Bazény na klíč evropské kvality včetně dlažeb a stavebních prací | Praha

Bazény na klíč evropské kvality včetně dlažeb a stavebních prací | Praha

Horké letní dny jsou obdobím, kdy koupání v bazénu jistě každého velmi potěší. Pokud sice milujete koupání, ale neradi navštěvujete přeplněné veřejné bazény, není nic jednoduššího, než si postavit vlastní oázu odpočinku a osvěžení přímo u sebe na zahradě. Naše společnost Bazény Kostelec (dříve Polman) je tu proto, aby vám v této oblasti pomohla a zajistila bazény na klíč přesně podle vašich představ.

Vydáno 27.11.2015Vydáno 04.04.2018
282 Zhlédnutí

Plastové bazény na klíč

Plastové bazény na klíč

Výroba plastových bazénů na klíč, tvary bazénů a příslušenství

Filtrační a vodoměrné šachty, plastové jímky a nádrže

Filtrační a vodoměrné šachty, plastové jímky a nádrže

Filtrační šachty, vodoměrné šachty, plastové jímky a nádrže

Zastřešení bazénů, stavební práce při instalaci

Zastřešení bazénů, stavební práce při instalaci

Zastřešení bazénů, příslušenství a stavební práce při instalaci