Využijte výhod rolovacích vrat, poradíme Vám a vrata profesionálně nainstalujeme

Večerek Tomáš Vrata a brány

Využijte výhod rolovacích vrat, poradíme Vám a vrata profesionálně nainstalujeme

Večerek Tomáš
Vrata a brányMontáž vrat, bran a závor k vašemu domu či areálu firmy a také profesionální opravy - servis

Chcete si zmodernizovat bydlení? Je vaším snem mít automatická garážová vrata nebo bránu? V tom případě se obraťte na firmu, která se nazývá Večerek Tomáš. Zaměřují se na instalaci garážových, sekčních a průmyslových vrat. Dodají také závory, ploty, brány, vybavení parkingů, parkovací systémy a mnoho dalšího.

Montáž a servis vrat, Večerek Tomáš

Plně automatické je nejlepší

Konečně bydlení, které jste si dlouho představovali. Už nemusíte vystupovat z auta, otevírat bránu nebo garážová vrata, nastupovat do auta, couvat až do vjezdu či do garáže a pak teprve zase vystoupit a všechno za sebou zavřít. V dnešní době už jde všechno snadněji a bez práce. Plně automatické brány nebo i garážová vrata vám zajistí právě Večerek Tomáš.

Spolehlivá a profesionální montáž bran, vrat i všech systémů


Vrata sekční, rolovací, výklopná a křídlová nebo průmyslová

Samozřejmě dodávají vrata, brány a dokonce i parkovací nebo vstupní – docházkové systémy do firem. Ocelová průmyslová sekční vrata splňují nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu. Jsou vhodná do všech typů provozů.

Automatické pohony pro otočné a posuvné brány, hliníkové posuvné brány, závory a sloupky


Opravy a servis

Máte s bránou, brankou, vraty, mřížemi, parkovacími systémy, nebo něčím jiným z této oblasti problémy? Potřebujete výměnu systému, opravu nebo záměnu komponentů? Obraťte se na nás. Zajistíme spolehlivý servis a jakékoliv opravy. Vždy rádi pomůžeme a poskytneme odborné rady. Samozřejmostí je precizně a profesionálně odvedená práce, zajistíme montáž i instalaci zařízení a jejich plnohodnotný provoz, včetně oprav a servisu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vecerek.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Večerek Tomáš: Závory, vrata a brány od návrhu po montáž i pozáruční servis

Večerek Tomáš: Závory, vrata a brány od návrhu po montáž i pozáruční servis

Ploty, závory, garážová vrata a brány. To vše dodává firma Večerek Tomáš z Opavy. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, přes kalkulaci a projekt až po montáž. Navrhneme to nejvhodnější řešení právě pro vás s garancí zajímavé ceny a stoprocentní kvality dodávaného zboží a služeb. Samozřejmostí je také pozáruční servis.

Vydáno 03.03.2017
Garážová vrata, posuvné brány, závory i sloupky

Garážová vrata, posuvné brány, závory i sloupky

Brány nebo vrata jsou tím prvním, co vidíte, když se vracíte domů, a stejně tak tím prvním, s čím přijde do kontaktu vaše návštěva. Brány a vrata jsou však i tím, co může ochránit váš majetek, posunout vzhled celého bydlení či zahrady o třídu výš a skvěle doplnit exteriér. Proto se vyplatí vrata i brány vybírat pečlivě.

Vydáno 23.06.2016Vydáno 03.04.2018
76 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2018