Kované polotovary na ploty a brány - tyče, špice, ozdobné šišky, panty, ozdoby

Večerek Tomáš Vrata a brány

Kované polotovary na ploty a brány - tyče, špice, ozdobné šišky, panty, ozdoby

Montáž vrat, bran a závor k vašemu domu či areálu firmy a také profesionální opravy - servis

Chcete si zmodernizovat bydlení? Je vaším snem mít automatická garážová vrata nebo bránu? V tom případě se obraťte na firmu, která se nazývá Večerek Tomáš. Zaměřují se na instalaci garážových, sekčních a průmyslových vrat. Dodají také závory, ploty, brány, vybavení parkingů, parkovací systémy a mnoho dalšího.

Montáž a servis vrat, Večerek Tomáš

Plně automatické je nejlepší

Konečně bydlení, které jste si dlouho představovali. Už nemusíte vystupovat z auta, otevírat bránu nebo garážová vrata, nastupovat do auta, couvat až do vjezdu či do garáže a pak teprve zase vystoupit a všechno za sebou zavřít. V dnešní době už jde všechno snadněji a bez práce. Plně automatické brány nebo i garážová vrata vám zajistí právě Večerek Tomáš.

Spolehlivá a profesionální montáž bran, vrat i všech systémů


Vrata sekční, rolovací, výklopná a křídlová nebo průmyslová

Samozřejmě dodávají vrata, brány a dokonce i parkovací nebo vstupní – docházkové systémy do firem. Ocelová průmyslová sekční vrata splňují nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu. Jsou vhodná do všech typů provozů.

Automatické pohony pro otočné a posuvné brány, hliníkové posuvné brány, závory a sloupky


Opravy a servis

Máte s bránou, brankou, vraty, mřížemi, parkovacími systémy, nebo něčím jiným z této oblasti problémy? Potřebujete výměnu systému, opravu nebo záměnu komponentů? Obraťte se na nás. Zajistíme spolehlivý servis a jakékoliv opravy. Vždy rádi pomůžeme a poskytneme odborné rady. Samozřejmostí je precizně a profesionálně odvedená práce, zajistíme montáž i instalaci zařízení a jejich plnohodnotný provoz, včetně oprav a servisu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vecerek.cz/

Vydáno 03.04.2018
139 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Večerek Tomáš: Závory, vrata a brány od návrhu po montáž i pozáruční servis

Večerek Tomáš: Závory, vrata a brány od návrhu po montáž i pozáruční servis
Ploty, závory, garážová vrata a brány. To vše dodává firma Večerek Tomáš z Opavy. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, přes kalkulaci a projekt až po montáž. Navrhneme to nejvhodnější řešení právě pro vás s garancí zajímavé ceny a stoprocentní kvality dodávaného zboží a služeb. Samozřejmostí je ...

Garážová vrata, posuvné brány, závory i sloupky

Garážová vrata, posuvné brány, závory i sloupky
Brány nebo vrata jsou tím prvním, co vidíte, když se vracíte domů, a stejně tak tím prvním, s čím přijde do kontaktu vaše návštěva. Brány a vrata jsou však i tím, co může ochránit váš majetek, posunout vzhled celého bydlení či zahrady o třídu výš a skvěle doplnit exteriér. Proto se vyplatí vrata i ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Večerek Tomáš Vrata a brány
WEBOVÁ STRÁNKA
Večerek Tomáš
www.vecerek.cz
Adresa

Adresa

Služovice 43
Služovice 747 28

info@vecerek.cz
+420 597 070 961


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha