Tepelná čerpadla, ventilace - zpětné získávání tepla

SEFEN, spol. s r.o.

Tepelná čerpadla, ventilace - zpětné získávání tepla

SEFEN, spol. s r.o.
Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla

Mít moderní domácnost si přeje každý z nás. Toužíte také po moderním vybavení a nejkvalitnějších technických přístrojích, které jsou na dnešním trhu dostupné? V tom případě se obraťte na společnost SEFEN spol. s.r.o., která zajistí speciální systém vzduchotechniky, díky které budete moci větrat místnosti s pomocí rekuperace tepla.

Systémy elektrického vytápění i vzduchotechniky

Moderní systémy elektrického vytápění i vzduchotechniky

U nás se můžete setkat s širokým výběrem produktů z oblasti elektrického vytápění, tepelných čerpadel, tepelné a časové regulace, ohřevu vody, dveřních clon a dalších. Najdete u nás systémy elektrického vytápění ale také vzduchotechniky pro byty, rodinné domy, administrativní a obchodní centra, banky, zdravotní zařízení, průmyslové objekty a haly, školy, tělocvičny, sportovní haly, kostely a další budovy.

Větrání vzduchu s rekuperací tepla


Zajistíme dodávku materiálu, potrubí, montáž, instalaci i provoz zařízení

Zajistíme vzduchotechnické potrubí, montáž systému, instalaci zařízení a kompletní uvedení do provozu. Vzduchotechnické zařízení dodává do našich domovů čerstvý a čistý vzduch, abychom nemuseli větrat. Díky tomu nám neuniká tolik tepla z našich domovů, takže na nákladech na vytápění rozhodně ušetříme. Rekuperační jednotky navíc zajišťují zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu.

Moderní klimatizační systémy


Ventilační jednotka s tepelným čerpadlem LWA 403

Systém LWA 403 je ideálně vhodný k vytápění a větrání bytů a rodinných domů. Centrální větrání s tepelným čerpadlem odebírá odváděnému vzduchu energii a dodává ji zpět do topného okruhu. Integrovaný zásobník teplé vody poskytuje zásobu vody o teplotě až 60 °C po čtyřiadvacet hodin denně. I toto zařízení můžete mít ve své domácnosti.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

Vytápění průmyslových hal, provozů a všech velkých prostorů vyžaduje při realizaci specifický přístup. Bude-li dodržen, vznikne moderní ekologický systém vytápění, který pomůže při úspoře energie. Společnost SEFEN spol. s r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku zajišťuje specializované dodávky průmyslového vytápění hal a veškerých velkoprostorových objektů, a to včetně regulace, programování a řízení. Postará se o to, aby byly dodrženy veškeré požadavky, které tyto specifické prostory vyžadují.

Vydáno 24.06.2016
Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.

Vydáno 15.05.2017Vydáno 19.04.2018
22 Zhlédnutí

El.vytápění nebytových prostor

El.vytápění nebytových prostor

Elektrická vytápěcí zařízení, průmyslová topidla, vzduchové clony

El. vytápění rodinných domů

El. vytápění rodinných domů

Elektrické vytápění rodinných domů, elektrická topidla, ohřívače, topné fólie a kabely

Energie z obnovitelných zdrojů

Energie z obnovitelných zdrojů

Solární panely, tepelná čerpadla a ventilátorové přístroje s rekuperací tepla