Kovovýroba - kovové konstrukce, průmyslové plošiny, stojany, dílenské přípravky

KOVOBA, s.r.o. www.kovoba.cz

Kovovýroba - kovové konstrukce, průmyslové plošiny, stojany, dílenské přípravky

KOVOBA, s.r.o.
www.kovoba.cz
Kovoobráběčství a obráběcí práce včetně frézování, soustružení a elektroerozívního obrábění

Kovoobráběčské práce vyžadují nejen kvalitu materiálů a konkrétní projektovou dokumentaci, ale také profesionály v této oblasti včetně dovedností, zkušeností a certifikace. Na strojírenství, kovoobrábění, frézování a soustružení včetně elektroerozívního obrábění je odborníkem firma KOVOBA, s.r.o.

Strojírenství, kovoobráběčství a zámečnictví  Kovoba

Strojírenství, kovoobráběčství a zámečnictví

Firma KOVOBA, s.r.o. působí na trhu již od roku 1999 a v roku 2013 byla sloučena s firmou Kovodílna spol. s r.o. Obsahem činnosti je strojírenství, kovoobráběčství a zámečnictví. Působí v oblasti Uherského Hradiště, Hodonína a Zlínského kraje. Prioritou je zakázková výroba, díky které se snaží vycházet vstříc požadavkům zákazníků a dodržovat nejen kvalitu, ale také dodání v domluvených termínech. Profesionální služby zajišťuje kvalifikovaný pracovní tým.

Firma, která rozumí kovoobrábění


Obráběcí práce s moderní technologií

Firma poskytuje služby v oblasti obráběcích prací včetně frézování, soustružení a elektroerozívního obrábění. Součástí obrábění je práce na horizontálních vyvrtávačkách, rovinné i kulaté broušení a zámečnické práce včetně svařování. Jedná se o moderní technologii a také zručnost kvalifikovaných zaměstnanců, díky kterým je zajištěna kvalita a profesionalita produktů a služeb.

Profesionalita služeb v oblasti obráběcích prací


Zakázková výroba na míru požadavkům

Vstřícnost a profesionalita společnosti KOVOBA, s.r.o. umožňuje zakázkovou výrobu na míru všem zákazníkům s cílem uspokojit i ty nejnáročnější požadavky. Díky zakázkové výrobě máte možnost zhotovení kvalitního sortimentu na míru jako strojní a zámečnické díly, ozubená kola, rotační dílce, svařované konstrukce, ventilátory pro lakované kabiny a mnoho dalšího.Více informací naleznete na našich stránkách  https://nabidky.edb.cz/Nabidka-103223-obrabeci-prace-kovoobrabecstvi-elektroerozivni-obrabeni-soustruzeni-frezovani

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zakázková výroba ventilátorů pro lakýrníky nebo pro stříkací kabiny

Zakázková výroba ventilátorů pro lakýrníky nebo pro stříkací kabiny

Ve firmě KOVOBA s.r.o. se zaměřují na výrobní linky a výrobu ventilátorů. Mohou zhotovit kryty na stroje nebo vás překvapit držákem pyrometru či zámečnických součástí. Zhotovují zakázky dle přání zákazníka a vždy dbají na přesné dodržování daných termínů.

Vydáno 12.07.2017Vydáno 17.04.2018
162 Zhlédnutí
Topováno 17.06.2020

Náhradní strojní díly

Náhradní strojní díly

Kusová výroba náhradních strojních dílů na zakázku – Zlínský, Jihomoravký kraj

Ozubená kola, rotační díly

Ozubená kola, rotační díly

Výroba ozubených kol a rotačních dílů, strojírenská, obráběcí a zámečnická činnost

Kovovýroba

Kovovýroba

Zakázková kovovýroba kovových konstrukcí, plošin, stojanů, regálů Zlínský kraj