KOVOBA, s.r.o.
Kovoobráběčství a obráběcí práce včetně frézování, soustružení a elektroerozívního obrábění

Kovoobráběčské práce vyžadují nejen kvalitu materiálů a konkrétní projektovou dokumentaci, ale také profesionály v této oblasti včetně dovedností, zkušeností a certifikace. Na strojírenství, kovoobrábění, frézování a soustružení včetně elektroerozívního obrábění je odborníkem firma KOVOBA, s.r.o.

Strojírenství, kovoobráběčství a zámečnictví  Kovoba

Strojírenství, kovoobráběčství a zámečnictví

Firma KOVOBA, s.r.o. působí na trhu již od roku 1999 a v roku 2013 byla sloučena s firmou Kovodílna spol. s r.o. Obsahem činnosti je strojírenství, kovoobráběčství a zámečnictví. Působí v oblasti Uherského Hradiště, Hodonína a Zlínského kraje. Prioritou je zakázková výroba, díky které se snaží vycházet vstříc požadavkům zákazníků a dodržovat nejen kvalitu, ale také dodání v domluvených termínech. Profesionální služby zajišťuje kvalifikovaný pracovní tým.

Firma, která rozumí kovoobrábění


Obráběcí práce s moderní technologií

Firma poskytuje služby v oblasti obráběcích prací včetně frézování, soustružení a elektroerozívního obrábění. Součástí obrábění je práce na horizontálních vyvrtávačkách, rovinné i kulaté broušení a zámečnické práce včetně svařování. Jedná se o moderní technologii a také zručnost kvalifikovaných zaměstnanců, díky kterým je zajištěna kvalita a profesionalita produktů a služeb.

Profesionalita služeb v oblasti obráběcích prací


Zakázková výroba na míru požadavkům

Vstřícnost a profesionalita společnosti KOVOBA, s.r.o. umožňuje zakázkovou výrobu na míru všem zákazníkům s cílem uspokojit i ty nejnáročnější požadavky. Díky zakázkové výrobě máte možnost zhotovení kvalitního sortimentu na míru jako strojní a zámečnické díly, ozubená kola, rotační dílce, svařované konstrukce, ventilátory pro lakované kabiny a mnoho dalšího.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zakázková výroba ventilátorů pro lakýrníky nebo pro stříkací kabiny

Zakázková výroba ventilátorů pro lakýrníky nebo pro stříkací kabiny

Ve firmě KOVOBA s.r.o. se zaměřují na výrobní linky a výrobu ventilátorů. Mohou zhotovit kryty na stroje nebo vás překvapit držákem pyrometru či zámečnických součástí. Zhotovují zakázky dle přání zákazníka a vždy dbají na přesné dodržování daných termínů.

Vydáno 12.07.2017Vydáno 17.04.2018
20 Zhlédnutí