Kvalitní přepravní sáčky různých druhů a velikostí

Přepravní sáčky, tašky a obaly patří k sortimentu, který má na trhu vysokou oblibu a patří k žádaným výrobkům nejen domácností, ale také malých či velkých firem. Proto jejich široké portfolio uvítá řada maloodběratelů i velkoodběratelů pro svoje firemní a obchodní účely. O výrobu a následný prodej se již léta stará společnost OBALIA, s.r.o.

Výroba a prodej obalů, sáčků a tašek Obalia

Výroba a prodej obalů, sáčků a tašek

Společnost OBALIA, s.r.o. vznikla již v roce 1993 v Pěnčíně, okres Prostějov. Obsahem činnosti je výroba a prodej přepravních sáčků, obalů a tašek z materiálů MIX, PE a MI v různých velikostech, barvách, provedeních a s potiskem i bez potisku. Firma pracuje s moderními výrobními stroji, technologií a dalším zařízením a má vlastní obchodní oddělení přímo ve firmě. Zákazníci jsou z řad velkoprodejců a lehkého průmyslu. Prioritou firmy je profesionální přístup a uspokojení všech zákazníků produkty za příznivé ceny a s co nejrychlejším dodáním.

Obaly na míru všech druhů a rozměrů


Plastové přepravní obaly

Sortiment plastových přepravních obalů, které společnost OBALIA, s.r.o. vyrábí, poskytuje komfortní a kvalitní řešení pro náhradu balicího papíru, krabiček a provázků. Díky těmto výrobkům snadno opatříte balíček či odešlete poštu. Jsou totiž opatřeny permanentní lepicí páskou, lehké, neprůhledné, nepromokavé a snadno popisovatelné třeba obyčejnou propiskou nebo můžete využít možnost potisku. K dispozici je výběr různých velikostí. Využijete moderní způsob odesílání pošty, díky kterému snížíte náklady na obalový materiál a ještě zajistíte obsah balíčku tak, aby nedošlo k jeho poškození. Vhodné řešení pro dokumenty, ceniny, drobné elektro, textilní výrobky atd.

Přepravní obaly jako náhrada za kartonové balíčky


Doypackové obaly a sáčky s eurozávěsem

Dalším žádaným sortimentem přepravních obalů jsou doypackové obaly a sáčky s eurozávěsem. V prvním případě jde o sáčky určené pro výrobky maloobchodního prodeje, zajišťují delší trvanlivost u potravin a dalších výrobků. Uzavírání je obvykle zipové. Sáčky s eurozávěsem zase umožňují pověšení výrobků na závěsné stojany.

Doypack sáčky z vícevrstvých materiálů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.obalia.cz/

Vydáno 27.04.2018
213 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nejrůznější sáčky a obaly zajišťující trvanlivost potravin

Nejrůznější sáčky a obaly zajišťující trvanlivost potravin
Sháníte sáčky a obaly na své výrobky? Široký výběr obalů, sáčků a tašek vynikající kvality nabízí naše společnost OBALIA, s.r.o.. Na českém trhu působíme od roku 1993, vyrábíme a dodáváme nejrůznější obaly za příznivé ceny a rádi vám pomůžeme vybrat ten vhodný pro zabalení vašich produktů. Obaly i ...

Speciální výroba obalů, sáčků, tašek a mnoho dalšího

Speciální výroba obalů, sáčků, tašek a mnoho dalšího
Produkty, jakými jsou obalové materiály a výrobky přímo na přání zákazníka, to je naše přednost. Novinkou jsou vícevrstevné sáčky, které se dají použít v potravinářství, abyste ochránili kvalitu výrobku, ale také v jakémkoliv jiném odvětví. Některé druhy se přímo hodí pro maloobchodníky, kteří se ...
PODSTRÁNKY

Zipové sáčky

Zipové sáčky
Zakázková výroba zipových sáčků a tašek s potiskem i bez potisku

Tašky s potiskem i bez

Tašky s potiskem i bez
Reklamní tašky z různých materiálů, barev a velikostí, tašky s potiskem i bez

Doypacky

Doypacky
DOYPACKY – sáčky z vícevrstvých materiálů k balení suchých výrobků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OBALIA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OBALIA, s.r.o.
obalia.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 4673/1D
Prostějov 796 01

info@obalia.cz
+420 776 677 298


Najdete nás také zde:

ARES
captcha