Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK

Pro vaše vozidlo potřebujete servis osobních a užitkových vozů, díky kterému najdete všechny potřebné služby na jednom místě a to od autoservisu až po pneuservis a prodej náhradních dílů a provedení STK. Přesně takové podmínky svým klientům poskytuje firma AMB servis s.r.o.

Pneuservis s rychlým a kvalitní přístupem

Autoservis, motoservis a pneuservis na jednom místě

Firma AMB servis s.r.o. s provozovnou v Praze 4 poskytuje svým zákazníkům kompletní servis osobních a užitkových vozů všech značek a typů a také motocyklů. Je oficiálním partnerem ÚAMK, ŠKODA, Bosch Service a ELIT. Obsahem činnosti je autoservis, motoservis a pneuservis včetně rychloslužeb, STK, autoelektro, GPS, správy vozového parku, prodeje náhradních dílů a mnoho dalšího.

Servis vozidel, který poskytuje kompletní služby


Autoservis a motoservis s profesionálním zázemím

AMB servis s.r.o. je všestranně a moderně vybavená autodílna s profesionálním přístupem a dlouholetými zkušenostmi pracovního týmu automechaniků. Základem služeb je rychlá, profesionální a individuální péče o vaše vozidlo včetně služeb jako vyzvednutí vozidla kdekoliv v ČR, možnost náhradního vozu při složitějších opravách, plná záruka na provedenou opravu, vyřízení záležitostí na odboru dopravy, příjem vozidla i bez objednávky a opravy do 10 hodin. Mezi další služby patří prodej náhradních dílů, příprava a provedení STK+ME, kompletní služby v oblasti autoelektra jako jsou diagnostika, opravy, montáže centrálního zamykání, LED světel, imobilizérů, park asistent, autorádií atd. Dále firma poskytuje kompletní opravy motocyklů, mechanické opravy, likvidaci pojistných událostí, sezónní parkování, tuning a kompletní servis od výměny náplní a filtrů až po svařování, lakování, lepení polepů a výměnu motorového oleje.

Péče o všechny typy motocyklů


Pneuservis s rychlým a kvalitní přístupem

Pneuservis firmy poskytuje kompletní služby jako výměnu poškozených a sezónních kol včetně montáže a demontáže, vyvážení a uskladnění jako i čištění, opravy a mytí ALU disků. Dohušťování plynem PNEUMIX. Dále firma poskytuje výběr pneumatik ze tří ekonomických tříd z řad Mischelin, Goodyear, Yokohama, Dunlop, Kleber, Falken, Barum, Matador, Rotex.Vydáno 16.04.2018
121 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

AMB servis – kvalitní a spolehlivý autoservis Praha 4

AMB servis – kvalitní a spolehlivý autoservis Praha 4
Poškozený či nabouraný vůz, drobná závada nebo cokoliv jiného. S každým problémem na vašem autě si poradí autoservis. Kvalitní a spolehlivý servis osobních i užitkových vozů všech známých značek a typů poskytuje AMB servis – autoservis Praha 4.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AMB servis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AMB servis s.r.o.
ambservis.cz
Adresa

Adresa

Dobronická 47/7
Praha 4 147 00

ambservis@ambservis.cz
+420 246 037 210


Najdete nás také zde:

ARES
captcha