Vybavení pro motorkáře do deště

Vybavení na motorku spočívá nejen v kvalitním vybavení, ale také v oblečení, díky kterému můžete na své motorce jezdit třeba i v dešti. Kromě toho vám kvalitní vybavení přinese nejen požitek z jízdy, ale také jízdu bezpečnou. A abyste měli vše, co potřebujete, tak o to se postará firma Rimoto, s.r.o. se sídlem v Třebíči.

návleky na ruce Rainseal Tech, Rimoto, s.r.o.

Největší maloobchod motocyklového oblečení a dalších doplňků na Vysočině

Firma Rimoto, s.r.o. byla založena v roce 2007 a patří mezi největší maloobchodní společnosti s prodejem motocyklového oblečení, náhradních dílů a dalších doplňků na Vysočině. Sídlo společnosti najdete v Třebíči a kromě oblečení si můžete pořídit skútry, motocykly, čtyřkolky, doplňky pro jezdce jako helmy, boty, oblečení, rukavice, komplety či množství náhradních dílů, brýlí, kosmetiky nebo lifestyle oblečení. Dále můžete využít celoroční akce na zajímavé motorkářské doplňky.

Firma, která motorkářům rozumí


Nepromokavé a zároveň bezpečné oblečení

Společnost Rimoto, s.r.o. je zaměřena na veškeré požadavky motorkářů a snaží se je plnit kvalitními a všestrannými produkty. Proto zde najdete vybavení, díky kterému budete moct jezdit na motorce i v nepříznivém počasí. Jedná se o různé druhy kombinéz, dresů, kalhot, rukavic a podobně včetně motokrosového oblečení pro děti a vybavení jako jsou vodotěsné vaky, pouzdra na brýle a telefony, brašny a mnoho dalšího. Co se týká samotného oblečení, tak si najdete to svoje do každého počasí a kromě kvality a vlastností jako je nepromokavost, zateplení a odvětrávání, splňuje také bezpečnostní prvky. Kromě těchto vlastností oblečení chrání také při případném pádu na asfalt, svodidla a podobně, protože je vybavené potřebnými chrániči. Aby vše fungovalo jak má, tak je důležité, aby sedla velikost a společnost má v sortimentu široké portfolio velikostí, ze kterých si vybere každý a to nejen muži, ale také ženy a děti. Můžete si vybrat kvalitní oblečení a další vybavení na motorku od výrobců jako ATHENA, FM RACING, OXFORD, QTECH a mnoho dalších. K perfektní výbavě patří neodmyslitelně také přilba, rukavice, správná obuv a chrániče. Pro zachování kvality je důležitá také správná údržba jako například ošetření kožených kousků speciálními prostředky.

Nepromokavé oblečení včetně pláštěnek


Pláštěnky, které vás ochrání i při silném dešti

Kromě kvalitního oblečení s výběrem do každého počasí si můžete vybrat i kvalitní pláštěnky výrobců jako ALPINESTARS, FLY RACING, FM RACING, SPIDI, OXFORD atd. Jedná se o výběr pro deštivé počasí, jako jsou terénní boty, kalhoty, motokrosové boty, pláštěnky, bundy, přehozy, různé sety, návleky, reflexní obaly, návleky na rukavice i obaly v podobě pláštěnky na batoh a mnoho dalšího. Díky oblečení, které je vhodné přímo do deště a nemusí se jednat pouze o malou přeháňku, se vám nebude pod oblečení dostávat voda. U oblečení je to díky nepromokavým membránám a u pláštěnek díky nepromokavým materiálům. Pokud si chcete užívat dokonalou jízdu i v nepříznivém počasí, tak nejlepší kombinací, která splňuje svůj účel, je pláštěnka, návleky na boty a také návleky na rukavice. U oblečení a pláštěnek je důležitá nejen kvalita, ale také správná velikost, padnoucí střih i celkový design, abyste se cítili co nejlépe. Díky nákupu u profesionálů si zajistíte kvalitu, bezpečnost i dlouhou životnost oblečení a budete vždy vědět, na koho se obrátit v zimě, v dešti i v horkém létě.

Kompletní výběr oblečení a dalších doplňků


Více informací naleznete na našich stránkách  https://rimoto.cz/

Vydáno 27.05.2018
118 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej a montáž pneumatik na motocykly

Prodej a montáž pneumatik na motocykly
Péče o motocykl obnáší, kromě jiného, také údržbu a výměnu pneumatik. Zajisté byste uvítali kompletní servis včetně prodeje a výměny pneumatik, díky kterému byste měli jistotu, že je váš stroj v dobrých rukou. A to se vám splní díky společnosti Rimoto, s.r.o. z Třebíče, která vše zajistí.

Servis motorek a čtyřkolek na Vysočině

Servis motorek a čtyřkolek na Vysočině
Pokud hledáte profesionální servis pro vaši motorku nebo čtyřkolku, který poskytuje nejen opravy, ale také zajištění veškerých náhradních dílů na všechny druhy motocyklů a další profesionální služby, tak se obraťte na společnost Rimoto, s.r.o. v Třebíči, která vám poskytne kompletní servis.
PODSTRÁNKY

Motorky, skútry, čtyřkolky

Motorky, skútry, čtyřkolky
Motocykly, čtyřkolky, skútry prodej v Třebíči na Vysočině

Vybavení pro motorkáře

Vybavení pro motorkáře
Motorkářské vybavení, přilby, oděvy, motokufry, motodoplňky

Servis, náhradní díly, motodíly

Servis, náhradní díly, motodíly
Servis motocyklů a čtyřkolek, náhradní motodíly, oleje, kapaliny
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Rimoto, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Rimoto, s.r.o.
rimoto.cz
Adresa

Adresa

Spojovací 1339
Třebíč 674 01

info@rimoto.cz
+420 774 665 903


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha