Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping

Pro přežití v přírodě je důležité jak vyhovující oblečení, tak i komplexní vybavení, které má například armáda ČR, ČSLA a NATO. Originální výstroj a materiál tohoto druhu vám ze širokého sortimentu poskytne společnost ARMPEX s.r.o., Nová Paka.

Kompletní oblečení a obuv do přírody

Originální armádní materiál všeho druhu

Firma ARMPEX s.r.o., Nová Paka působí na trhu již od roku 2002 jako prodejce vojenského materiálu. Obsahem produktů je široký sortiment originálního armádního zboží, zboží pro turistiku, volný čas i camping. Svoje produkty firma prodává nejen v kamenném obchodě, který najdete na hlavním tahu Praha-Krkonoše v Kumburském Újezdu přibližně 1 km před Novou Pakou, ale také na svém e-shopu. Můžete si vybrat ze sortimentu od oblečení a obuvi až po kompletní vybavení a nářadí včetně zdravotnického materiálu jako například bedny, pouzdra, dalekohledy, deky, kanystry, kompasy, polní láhve, telefony a radiostanice, spací pytle, vařiče, nádobí, vozidla, doplňky a mnoho dalšího.

Bundy, košile a trika pro turistiku


Kompletní oblečení a obuv do přírody pro každé počasí

Široký sortiment produktů s vojenskou tematikou firmy ARMPEX s.r.o. je zaměřený také na kvalitní oblečení a obuv včetně příslušenství. Můžete si vybrat kalhoty, opasky, šle, bundy, trika s dlouhým i krátkým rukávem, košile, nepromokavé obleky, mikiny, kabáty s armádními barvami a vzory a také termoprádlo, pláštěnky, čepice, barety, přilby, kompletní výběr obuvi, ponožky, rukavice, šály, šátky, taktické vesty, výložky, rukávové pásky a mnoho dalšího.

Vybavení jako pro armádu


Kvalitní příslušenství pro život v přírodě

Mezi další zboží firmy patří kvalitní brašny, batohy, sumky, řemínky a také vařiče a jídelní nádobí jako například ešusy, kotlíky, různé druhy vařičů, termosek, camping sety, butylky, trojnožky a mnoho dalšího. Jednoduše vám nebude na přežití v přírodě chybět vůbec nic.Vydáno 16.04.2018
721 Zhlédnutí
Topováno 08.09.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex

Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex
Již od roku 2002 se zaměřujeme na všechno, co se týká vojenského materiálu nebo techniky. Originální armádní kousky, turistické zboží, nebo jenom věci na camping a volný čas. Zboží je také k dispozici v kamenné prodejně, která se nachází u Prahy – Krkonoše, zhruba 1 km před Novou Pakou.

Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX

Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX
Nejen originální armádní zboží, ale i vybavení pro turistiku, kempování a volný čas. To vše najdete na e-shopu ARMPEX nebo v kamenném obchodě v Kumburském Újezdu. Nabízíme široký sortiment nejrůznějšího vojenského zboží, prodáváme vojenský materiál, výstroj i techniku. Pořídíte u nás také ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ARMPEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ARMPEX s.r.o.
www.armpex.cz
Adresa

Adresa

Kumburský Újezd 47
Kumburský Újezd 509 01

armpex@armpex.cz
+420 776 669 099


Najdete nás také zde:

ARES
captcha