Ekologická likvidace autovraků

Naše firma Lukas trade s.r.o., zajistí výkup kovů, likvidaci autovraků i recyklaci odpadů. Zbavte se přebytečného odpadu a kontaktujte naši firmu. Svoz odpadu zajišťujeme na vlastní náklady. Pokud byste spíše potřebovali zvolit likvidaci vašeho starého automobilu, pak neváhejte a využijte našich ekologických služeb. A kde nás najdete? Jedná se o Dvůr Králové nad Labem.

Likvidace autovraků Lukas trade

Likvidace autovraků

Potřebujete se zbavit starého a již nepojízdného automobilu? Stojí váš vůz již roky za domem a jen reziví? Likvidace autovraků je zde pro každého! Pokud máte ve své sbírce nepotřebný vůz, pak využijte naší ekologické likvidace autovraků. Součástí likvidace je samozřejmě vydání protokolu o převzetí autovraku k ekologické likvidaci.

Dvůr Králové nad Labem – služby kovošrotu zajistí firma Lukas trade s.r.o.


Zajistíme také odvoz nepojízdného vraku

Váš automobil již nefunguje? Nemůžete ho nastartovat nebo je to už jenom stará plechová konstrukce? V tom případě klidně zajistíme odvoz nepojízdného vraku. Nezapomeňte na nezbytné doklady, pro vydání potvrzení potřebujeme fyzickou přítomnost vozu, průkaz totožnosti a velký technický průkaz. Pokud nejste vlastníkem vozu, je nezbytná plná moc od majitele vozu.

Ekologická likvidace autovraků


Chraňme společně životní prostředí

Naše centrum pro zpracování autovraků je spolufinancováno Státním fondem životního prostředí ČR. Jedná se o rozhodnutí ministra životního prostředí. Buďte i vy přízniví k přírodě a nechejte svůj zbytečný a nefunkční vůz zlikvidovat ekologickým způsobem.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://slovany.cz

Vydáno 16.04.2018
173 Zhlédnutí
Topováno 07.03.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup železa za příznivé ceny nabízí Kovošrot Dvůr Králové

Výkup železa za příznivé ceny nabízí Kovošrot Dvůr Králové
Výkup železa a jiných druhotných surovin, jako jsou barevné kovy, papíry a plasty, ekologická likvidace autovraků, demontáž technologických celků a výkup nepotřebných skladových zásob. To jsou činnosti, kterými se zabývá česká firma Kovošrot Dvůr Králové Lukas Trade, s.r.o. Zastavte se u nás, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Lukas trade s.r.o. Kovošrot Dvůr Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
Lukas trade s.r.o.
www.slovany.cz
Adresa

Adresa

Slovany 3051
Dvůr Králové nad Labem 544 01

lukastrade@slovany.cz
+420 777 082 083


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha