Servis motorek a čtyřkolek na Vysočině

Pokud hledáte profesionální servis pro vaši motorku nebo čtyřkolku, který poskytuje nejen opravy, ale také zajištění veškerých náhradních dílů na všechny druhy motocyklů a další profesionální služby, tak se obraťte na společnost Rimoto, s.r.o. v Třebíči, která vám poskytne kompletní servis.

Prodejna náhradních dílů na motocykly - Rimoto s.r.o. Třebíč

Kompletní oprava a servis motocyklů

Společnost Rimoto, s.r.o. se sídlem v Třebíči působí na trhu již od roku 2007 a kromě prodejny motoshop Rimoto provozuje také opravnu a servis motocyklů všech druhů jako jsou silniční, skútry, chopper, krosové motorky a čtyřkolky v kraji Vysočina. Kromě oprav a servisu poskytuje i další služby jako lakýrnické práce, likvidace pojistných událostí, prodej a montáž pneumatik, služby v oblasti tuningu a pravidelné údržby jako výměna oleje, diagnostika, vyřizování a zajištění STK a mnoho dalšího včetně zajištění náhradních dílů.

Profesionální služby pro vaše motocykly


Profesionální servis, ve kterém nic nechybí

Opravna a servis společnosti Rimoto s.r.o. je zaměřena na kompletní servis vašich motocyklů a čtyřkolek za výhodné ceny v kraji Vysočina. Opravy jsou zajištěné včetně všech náhradních dílů a kromě toho můžete využít i lakýrnické práce a sezónní parkování pro vaše motocykly s nonstop hlídáním. Údržba a oprava motocyklů obnáší výměnu náplní a filtrů, generální opravy, diagnostiku, servis motokrosových motorek, svařování plastů, lakování i s polepy, vyřizování i zajištění STK. Firma používá výhradně kvalitní motorové oleje a náhradní díly.

Opravna motocyklů s kompletním servisem


Prodej a montáž pneumatik, tuning a bonus navíc

Jako další službu můžete využít prodej a montáž pneumatik, zprostředkování přezutí a širokou nabídku pneumatik za skvělé ceny. Také máte možnost využít tuningové služby jako zvyšování výkonu motorů, montáž tuningových kitů motorů a variátorů, prodej a montáž tlumičů a mnoho dalšího z oblasti tuningu. Jako bonus navíc můžete využít odvoz motocyklu z místa i opětovný dovoz zpět.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://rimoto.cz/

Vydáno 28.04.2018
410 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vybavení pro motorkáře do deště

Vybavení pro motorkáře do deště
Vybavení na motorku spočívá nejen v kvalitním vybavení, ale také v oblečení, díky kterému můžete na své motorce jezdit třeba i v dešti. Kromě toho vám kvalitní vybavení přinese nejen požitek z jízdy, ale také jízdu bezpečnou. A abyste měli vše, co potřebujete, tak o to se postará firma Rimoto, ...

Prodej a montáž pneumatik na motocykly

Prodej a montáž pneumatik na motocykly
Péče o motocykl obnáší, kromě jiného, také údržbu a výměnu pneumatik. Zajisté byste uvítali kompletní servis včetně prodeje a výměny pneumatik, díky kterému byste měli jistotu, že je váš stroj v dobrých rukou. A to se vám splní díky společnosti Rimoto, s.r.o. z Třebíče, která vše zajistí.
PODSTRÁNKY

Motorky, skútry, čtyřkolky

Motorky, skútry, čtyřkolky
Motocykly, čtyřkolky, skútry prodej v Třebíči na Vysočině

Vybavení pro motorkáře

Vybavení pro motorkáře
Motorkářské vybavení, přilby, oděvy, motokufry, motodoplňky

Servis, náhradní díly, motodíly

Servis, náhradní díly, motodíly
Servis motocyklů a čtyřkolek, náhradní motodíly, oleje, kapaliny
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Rimoto, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Rimoto, s.r.o.
rimoto.cz
Adresa

Adresa

Spojovací 1339
Třebíč 674 01

info@rimoto.cz
+420 774 665 903


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha