Velký výběr moderních a spolehlivých skútrů Kentoya s nádechem retro i moderní budoucnosti

Rimoto, s.r.o.

Velký výběr moderních a spolehlivých skútrů Kentoya s nádechem retro i moderní budoucnosti

Rimoto, s.r.o.
Prodej a montáž pneumatik na motocykly

Péče o motocykl obnáší, kromě jiného, také údržbu a výměnu pneumatik. Zajisté byste uvítali kompletní servis včetně prodeje a výměny pneumatik, díky kterému byste měli jistotu, že je váš stroj v dobrých rukou. A to se vám splní díky společnosti Rimoto, s.r.o. z Třebíče, která vše zajistí.

pneumatiky na motocykly, Rimoto, s.r.o.

Kvalitní pneumatiky pro vaši motorku

Každý motorkář má v sobě zafixováno, že pneumatiky jsou důležitou součástí motocyklu a také jeho bezpečného provozu. Důležitá je nejen jejich kvalita, ale také míra opotřebení, při které je na čase zvážit jejich výměnu. Proto je jen na vás výběr od koho pneumatiky nakoupíte a čí servis pro jejich výměnu využijete. Obojí vám poskytne firma Rimoto, s.r.o., které na vašich motorkách záleží již od roku 2007. A kromě prodeje veškerého vybavení pro motorkáře vám poskytne také prodej a servis pneumatik. Můžete si vybrat pneumatiky od výrobců MITAS, SAVA, MICHELIN atd. K nákupu můžete využít nejen samotnou prodejnu v Třebíči, ale také e-shop, ve kterém nakoupíte z pohodlí domova. Kromě toho, můžete využít kompletní servis, díky kterému získáte i profesionální přezutí pneumatik a to vše za skvělé ceny. Se svěřením se odbornému poradenství se vám nemůže stát, že byste si vybrali nevhodné pneumatiky, protože správná péče o motocykl začíná už nákupem kvalitních a vhodných pneumatik. Jejich životnost dále závisí na přiměřeném tlaku, míře mechanického poškozování a také na rozvržení zatížení. Pokud si nevíte rady, tak společnost Rimoto, s.r.o. je vám plně k dispozici a o vaše pneumatiky se odborně postará. Nemusíte tak již řešit dilema, komu svěřit svůj motocykl pro kompletní servis včetně nákupu a výměny pneumatik.

Pneumatiky všeho druhu pro váš motocykl


K motocyklům patří také duše na motorku

Dalším důležitým vybavením pro váš motocykl, které vyžaduje kvalitu, jsou duše na motorku. Firma Rimoto, s.r.o. má ve svém sortimentu široké portfolio náhradních a motocyklových duší všeho druhu včetně pumpičky. Jedná se o kvalitní sortiment výrobců jako například NUETECH. Důležitý je také široký výběr rozměrů, ze kterých si vyberete ty správné pro vybraný druh pneumatik a to od těch standardních až po speciální. U duší je důležitý také druh materiálů, díky kterému mají větší stálost a poskytují lepší funkčnost a delší životnost. Standardní jsou vyráběny z kvalitního kaučuku, zesílené plní funkci s rozšířenou ochranou proti defektu a dále jsou to speciální duše určené na čtyřkolky.

Vaše motocykly potřebují kvalitní duše


Bezdušové sady TUbliss

Společnost Rimoto, s.r.o. poskytuje celou řadu kvalitních výrobků a profesionální servis, a proto nemůžou chybět ani bezdušové sady TUbliss. Tento systém přináší motorkářům maximum možných výhod a především moc nad ovládáním vašeho motocyklu, snadnější výměnu pneumatik a snížení rizika při píchnutí duše. O kvalitě svědčí také přední výrobce NUETECH, kterého bezdušové sady a duše firma prodává. Kromě jiných kvalit tyto bezdušové sady ušetří váhu kola, poskytnou maximální zajištění pneumatiky, silnější ochranu ráfku, zvyšují výkon motocyklu, jsou odolné vůči počasí, teplotě a zaručují dlouhou životnost. Jedná se o novou moderní technologii, která plnohodnotně nahradí klasické duše. Díky využití si dopřejete kvalitní a bezproblémovou jízdu na vašem motocyklu a zajistíte si kvalitní péči o pneumatiky včetně dalších součástí kol. Kromě samotné sady si můžete u společnosti Rimoto, s.r.o. pořídit také pumpičku TUbliss, montážní nástroj či náhradní pásky.

Bezdušové sady TUblissVíce informací naleznete na našich stránkách  https://rimoto.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vybavení pro motorkáře do deště

Vybavení pro motorkáře do deště

Vybavení na motorku spočívá nejen v kvalitním vybavení, ale také v oblečení, díky kterému můžete na své motorce jezdit třeba i v dešti. Kromě toho vám kvalitní vybavení přinese nejen požitek z jízdy, ale také jízdu bezpečnou. A abyste měli vše, co potřebujete, tak o to se postará firma Rimoto, s.r.o. se sídlem v Třebíči.

Vydáno 27.05.2018
Servis motorek a čtyřkolek na Vysočině

Servis motorek a čtyřkolek na Vysočině

Pokud hledáte profesionální servis pro vaši motorku nebo čtyřkolku, který poskytuje nejen opravy, ale také zajištění veškerých náhradních dílů na všechny druhy motocyklů a další profesionální služby, tak se obraťte na společnost Rimoto, s.r.o. v Třebíči, která vám poskytne kompletní servis.

Vydáno 28.04.2018Vydáno 12.05.2018
94 Zhlédnutí

Motorky, skútry, čtyřkolky

Motorky, skútry, čtyřkolky

Motocykly, čtyřkolky, skútry prodej v Třebíči na Vysočině

Vybavení pro motorkáře

Vybavení pro motorkáře

Motorkářské vybavení, přilby, oděvy, motokufry, motodoplňky

Servis, náhradní díly, motodíly

Servis, náhradní díly, motodíly

Servis motocyklů a čtyřkolek, náhradní motodíly, oleje, kapaliny