Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu

Výrobě betonových stropů, schodišť, balkónů a mnohých dalších výrobků právě z betonu, se věnuje společnost PLASTBETON s.r.o., která se zabývá především výrobou, prodejem a montáži betonových stavebnicových dílců jako jsou: stropy Spiroll, betonové schodiště, filigrány, podesty, balkóny a RZP překlady. Další součástí jejich práce je zpracování betonářské oceli.

Betonové překlady RZP, PLASTBETON s.r.o.

Betonové filigrány

Velkoplošné prefabrikované desky jsou vhodné pro objekty bytové, průmyslové a občanské zástavby. Skvěle se také hodí pro balkonové konstrukce. Spodní pohledový povrch je hladký, zatímco vrchní část je zdrsněna pro spojení s nadbetonávkou.

Nacházíme se ve vlastních prostorách - areál bývalé Panelárny Plačice (Hradec Králové)


Překlady RZP, RONO a betonový poklop

Železobetonové překlady se používají ve zděných konstrukcích bytové, průmyslové a občanské výstavbě. Nabízíme je v různých šířkách a v různých typech. Překlady RONO, slouží pro umístění venkovní předokenní roletové schránky. Překlady RONO, jsou složené dílce sestávající z nosného železobetonového jádra a pohledové vrstvy z cihelných tvarovek. Mezi další naše služby se řadí výroba betonových poklopů v různém průměru, výšce, objemu i hmotnosti.

Věnujeme se také zpracování a prodeji betonářské oceli


Betonové plotové sloupky

Potřebujete oplotit svou zahradu? V tom případě skvěle poslouží naše betonové plotové sloupky. S nimi můžete oplotit zahradu, hospodářský objekt, lesní plochy, ale i firmu, halu nebo sklad. Jsou vyztuženy betonářskou ocelí. Betonářskou ocel také zpracováváme a prodáváme a to dle požadavků našich zákazníků.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.plastbeton.cz

Vydáno 17.04.2018
685 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nechte do svého domova zabudovat kvalitní betonový strop

Nechte do svého domova zabudovat kvalitní betonový strop
Stavba rodinného domu, bytové zástavby, komerčních a průmyslových prostorů sebou přináší i různé bezpečnostní normy, kvalitu materiálů a splnění požadavků pro komfortní obývání. Z těchto důvodů se klade vysoká náročnost i na samotné stropy. O stropech nejen svoje ví, ale také kvalitní řešení ...

Betonová schodiště pro každou budovu vyrobí firma PLASTBETON

Betonová schodiště pro každou budovu vyrobí firma PLASTBETON
Potřebujete nové betonové schody a hledáte jejich výrobce? Obraťte se na firmu PLASTBETON, která vyrábí, prodává a montuje betonová schodiště s požadavkem na rovnoměrné normované zatížení vhodná do všech budov. Kromě toho vyrábíme a prodáváme také další betonové stavební díly, jako jsou stropy, ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PLASTBETON s.r.o. Betonové dílce Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
PLASTBETON s.r.o.
www.plastbeton.cz
Adresa

Adresa

Pardubická 245
Hradec Králové - Kukleny 500 04

vitkova@plastbeton.cz
+420 495 591 691


Najdete nás také zde:

ARES
captcha