Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha

Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

BETOSAN s.r.o.
Hydroizolace Praha
Eshop - stavební chemie

Největší tuzemský výrobce stavební chemie, společnost BETOSAN s.r.o., představuje vlastní eshop. V tomto eshopu najdete veškerou stavební chemii. Nyní můžete nakupovat z pohodlí svého domova nebo přímo z firmy! Široký sortiment zboží máme skladem a ihned k odběru. Stačí si zadat objednávku a my co nejrychleji vaši zakázku vyřídíme!

Stavební chemie, BETOSAN s.r.o.

Široký sortiment produktů

V našem eshopu můžete najít opravdu široký sortiment výrobků. Připraveny jsou pro vás materiály pro sanaci železobetonu, prostředky pro hydroizolaci a sanaci vlhkého zdiva dle WTA. Mezi další produkty se řadí různé přísady do betonu, náhrady betonu, podlahové systémy, systémy na bázi epoxidové pryskyřice, speciální maltoviny, tmelení, těsnění, injektáže.

Podívejte se v našem e-shopu na nejnovější produkty


Nejlepší ceny

Eshop zahrnuje zboží všeho druhu. Objevíte zde stabilní zboží za výjimečné ceny, ale podívat se můžete i na novinky. Přinášíme neustále něco nového! Penetrace, cementové injektáže, suspenze, samonivelační hmoty, antikorozní ochrany, nátěry, tmely a mnoho dalšího. Doporučit můžeme tmely na bázi MS polymerů. Ty jsou vhodnou alternativou k polyuretanům a silikonům.

Více informací o naší firmě


Pro drobné řemeslníky i velké firmy

U nás může nakupovat každý. Drobný řemeslník i velká firma! Pro každého se zde něco jistě najde. Nabízíme kvalitní produkty, speciální sanační materiály, nejrůznější speciální maltoviny, prostředky k zajištění hydroizolace a veškerou stavební chemii. Máme vlastní technické zázemí a naplno se stále věnujeme výzkumu a vývoji produktů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.betosan.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Jejich sortiment zahrnuje materiál pro sanaci betonu, sanaci železobetonu, hydroizolaci, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění, injektáž a další druhy speciální maltoviny. Jsou také členy několika sdružení a držiteli nejrůznějších certifikátů ISO.

Vydáno 02.06.2017
26 let tradice, zkušeností a úspěšných sanací

26 let tradice, zkušeností a úspěšných sanací

Společnost BETOSAN s.r.o. je firmou produkující materiály tzv. stavební chemie. V oboru se pohybuje již více než 20 let a za tu dobu spolupracuje s celou řadou předních firem z oboru sanací betonových a železobetonových konstrukcí a podílela se na celé řadě oprav více či méně významných staveb.

Vydáno 03.06.2016
Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci

Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci

Společnost BETOSAN vznikla již na počátku 90. let s cílem nabídnout v tuzemsku vyrobené profesionálně formulované stavební hmoty a stavební chemii, které budou výhodnou alternativou k hmotám do České republiky dováženým, a záhy se v oboru stavební chemie stala největším českým výrobcem. Již více než 20 let tak vyrábí cenově přijatelné a po technické stránce naprosto srovnatelné produkty z oblasti stavební chemie.

Vydáno 28.03.2014Vydáno 17.04.2018
54 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2020

Sanace železobetonu

Sanace železobetonu

Materiály pro sanaci železobetonu a betonu, antikorozní nátěry a postřiky, sanační malty

Hydroizolační hmoty

Hydroizolační hmoty

Membránová hydroizolace, vodotěsné izolační tmely a těsnicí izolační pásky, hydroizolační stěrky

Speciální maltoviny

Speciální maltoviny

Suché maltové směsi, injektáže s přísadou XYPEX, lepicí a zálivková malta, armovací stěrková malta