Průmyslové betonové podlahy interiérové, venkovní - realizace, opravy

Stavby PM - Pavel Machů www.stavby-pm.cz

Průmyslové betonové podlahy interiérové, venkovní - realizace, opravy

Stavby PM - Pavel Machů
www.stavby-pm.cz
Průmyslové podlahy z betonu

V oblasti betonových podlah má dlouholeté zkušenosti Pavel Machů – Stavby PM. Sídlí ve Zlínském Kraji, ale zakázky provádí po celé České republice. Zaměřuje se na betonové průmyslové podlahy, a to jak formou interiérových tak také venkovních typů. Dále provádí speciální povrchové úpravy betonových podlah i opravy starších podlah.

Sanace betonu, rekonstrukce

Realizace betonové podlahy

Přemýšleli jste nad betonovou podlahou? V tom případě vám můžeme doporučit drátkobetonové, železobetonové i vláknobetonové typy. Zajistíme venkovní i vnitřní čili interiérovou betonovou podlahu. Zrealizujeme průmyslové podlahy bez vsypu i se vsypem, betonáže hrubé i se zahlazením.

Betonové průmyslové podlahy


Rekonstrukce celé plochy či drobné opravy

Chcete prodloužit životnost betonové podlahy či potřebujete průmyslovou podlahu opravit? Naše společnost provádí i speciální opravy betonových podlah. Zajistíme celkovou rekonstrukci, či vyřešíme drobné detaily, praskliny nebo porušení spár. Zvolíme vhodnou povrchovou úpravu, abychom prodloužili životnost dané podlahy. Navrhneme a zrealizujeme také vhodné řešení pro starší typy betonových podlah. Provedeme nátěry, broušení, frézování, leštění, zneprašnění povrchu, protiskluzové úpravy, zdrsnění povrchu či zhotovíme mechanicky či chemicky odolnou plochu.


Sanace betonu, rekonstrukce a výstavby objektů

Mezi naše další aktivity patří sanace betonu a izolace podlah. Zabýváme se i výstavbou nových domů a provádíme částečné rekonstrukce staveb. Výstavby i rekonstrukce provádíme jak u bytových, tak také u průmyslových staveb.

Interiérové i venkovní typy betonových podlah

Vydáno 18.04.2018
172 Zhlédnutí
Topováno 24.06.2020

Betonové průmyslové podlahy

Betonové průmyslové podlahy

Pokládka betonových podlah do průmyslových a komerčních objektů

Syntetické podlahy

Syntetické podlahy

Syntetické lité podlahy do veřejných a průmyslových objektů či bytů

Designové lité podlahy

Designové lité podlahy

Pokládka interiérových kompaktních designových litých podlah