Stavby PM
Pavel MachůPrůmyslové podlahy z betonu

Ohledně betonových podlah všechno ví a všechno zná Pavel Machů – Stavby PM. Sídlí ve Zlínském Kraji, ale zakázky provádí po celé České republice. Zaměřují se na betonové průmyslové podlahy, a to jak formou interiérových tak také venkovních typů. Dále provádí speciální povrchové úpravy betonových podlah i opravy starších podlah.

Sanace betonu, rekonstrukce

Realizace betonové podlahy

Přemýšleli jste nad betonovou podlahou? V tom případě vám můžeme doporučit drátkobetonové, železobetonové i vláknobetonové typy. Zajistíme venkovní i vnitřní čili interiérovou betonovou podlahu. Zrealizujeme průmyslové podlahy bez vsypu i se vsypem, betonáže hrubé i se zahlazením.

Betonové průmyslové podlahy


Rekonstrukce celé plochy či drobné opravy

Chcete prodloužit životnost betonové podlahy či potřebujete průmyslovou podlahu opravit? Naše společnost je odborníkem na speciální opravy betonových podlah. Zajistíme celkovou rekonstrukci, či vyřešíme drobné detaily, praskliny nebo porušení spár. Zvolíme vhodnou povrchovou úpravu, abychom prodloužili životnost dané podlahy. Navrhneme a zrealizujeme také vhodné řešení pro starší typy betonových podlah. Provedeme nátěry, broušení, frézování, leštění, zneprašnění povrchu, protiskluzové úpravy, zdrsnění povrchu či zhotovíme mechanicky či chemicky odolnou plochu.


Sanace betonu, rekonstrukce a výstavby objektů

Mezi naše další aktivity patří sanace betonu a izolace podlah. Zabýváme se i výstavbou nových domů a provádíme částečné rekonstrukce staveb. Výstavby i rekonstrukce provádíme jak u bytových, tak také u průmyslových staveb.

Interiérové i venkovní typy betonových podlah

Vydáno 18.04.2018
67 Zhlédnutí
Topováno 16.08.2018