Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt
Praha potisk tričekPotisk textilu a dalších reklamních produktů, sítotiskové práce

Potisk textilu je velice oblíbenou záležitostí. Specialistou na sítotiskové práce je společnost Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt. Zabývají se potiskem na veškerý textil, trička, mikiny, čepice, tílka, ale také na další reklamní předměty. Vyberte si krásně barevné tričko a nechejte si jej potisknou dle vaší představy. Hodí se pro reklamní účely, pro různé akce a události.

Potisk textilu, Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt

Potisk textilu

Specializujeme se na potisk textilu a dalších reklamních předmětů. Zajímavostí je, že firma byla založena v roce 1990 Karlem Šubrtem jako jedna z prvních tiskáren v České republice zabývajících se tiskem na trička. Dlouholeté zkušenosti nám umožnily dostat se na vysokou úroveň a prvotřídní kvalitu tisku. Nabízíme možnosti tisku na osmi a šesti barevném ručním karuselu. Veškeré technologie pro výrobu jsou dovezeny ze Švýcarska, Itálie a Německa.

Vyberte si znak, logo či obrázek a nechejte si vytvořit tričko dle vaší představy


Kvalita, krátká dodací lhůta a profesionální přístup

Nabízíme veškerý potisk proveditelný sítotiskovou technologií. Můžeme vám potisknout deštníky, tašky, čepice batony a mnoho dalšího. Poskytneme široký sortiment, co se týče nejrůznějšího reklamního a sportovního textilu.

Velkou zajímavostí je také bižuterie


Bižuterie s potiskem

Máte rádi bižuterii? V tom případě se podívejte na naši nabídku bižuterie s potiskem. Najdete zde placky se špendlíkem, medailonky, placky s magnetem, zrcátka s potiskem a dokonce i otvíráky. Vše s motivy Bernského a Appenzellského Salašnického pejska.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.potisktrik.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Šaty dělají reklamu

Šaty dělají reklamu

Chodící reklama jistě není nic nového. Vy ji ale můžete pomocí zkušené a uznávané agentury dovést k dokonalosti. Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt je vyhledávaným tvůrcem propagačních předmětů. Přidejte se i vy k jeho spokojeným zákazníkům.

Vydáno 06.05.2018
Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu

Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu

Firemní trička pro všechny vaše zaměstnance, potisk triček na speciální událost, týmová trička pro váš sportovní tým nebo trika s potiskem pro školní třídy a mnoho dalšího. Tak vypadá část nabídky potisku textilu naší obchodní a reklamní agentury, která byla založena již roku 1990 jako jedna z prvních tiskáren v České republice, zabývající se potiskem trik.

Vydáno 10.06.2016
Dejte o sobě vědět originálně a efektivně

Dejte o sobě vědět originálně a efektivně

Reklama se stala nedílnou součástí života spotřebitelů i prodejců. Dobrá prezentace výrobku nebo firmy dokáže přesvědčit zákazníky o koupi. Spotřebitelé jsou však neustále obklopováni billboardy, plakáty a jinými druhy reklamy. Vyzkoušejte proto originální způsoby prezentace svého výrobku či společnosti.

Vydáno 17.07.2014Vydáno 17.04.2018
242 Zhlédnutí
Topováno 03.09.2019