Kvalitní alkohol testery s kalibrací a servisem

Nevědomost neomlouvá! A bohužel toto pravidlo platí i v případě, že si člověk dá pár panáků, ráno sedne za volant a při kontrole dechové zkoušky se prokáže, že má nějaké to promile v krvi. Další, kdo po vás může požadovat dechovou zkoušku na alkohol je zaměstnavatel. Proveďte si orientační dechovou zkoušku raději už doma a budete spolehlivě vědět, jestli můžete sednout za volant. Kvalitní alkohol testery prodává společnost Altest s.r.o. a to v kamenné prodejně i na eshopu.

alkohol testery, Altest s.r.o.

Kvalitní alkohol testery

Společnost Altest s.r.o. se na českém trhu pohybuje již 21 let. Mají mnoho zkušeností, a proto jsou schopni vám odborně poradit při koupi či provést záruční i pozáruční servis zařízení nebo kalibraci. Jejich prodávané výrobky však vždy procházejí předprodejním servisem a také kalibrací. Díky tomu se můžete spolehnout, že si zde vyberete spolehlivý a vysoce kvalitní výrobek.

Navštivte naše internetové stránky


Orientační měření alkoholu v krvi

Alkohol testery se používají pro orientační měření alkoholu v krvi. Naše společnost zajišťuje prodej kvalitních alkohol testerů, veškerý servis i kalibraci. Přístroje jsou určené pro řidiče, zaměstnavatele, pro školní zařízení, hodí se pro rodiče ke kontrole nezletilých dětí, ale můžete je využít také jako reklamní předmět. Zajistíme potisk vašim logem.

Kvalitní alkohol testery mohou mít stejný výsledek jako policejní detektory


Policie a zákon

Dle naší platné legislativy nesmí mít řidič žádnou promili alkoholu v krvi. Každý řidič by si proto měl moc dobře rozmyslet, kdy sedne za volant. Nepřicházejte zbytečně o body a neplaťte vysoké pokuty. Změřte si alkohol v krvi pomocí alkohol testeru a hned budete vědět, na čem jste!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.altest.cz/

Vydáno 18.04.2018
117 Zhlédnutí
Topováno 26.09.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Altest s.r.o. Alkoholtestery Brno
WEBOVÁ STRÁNKA
Altest s.r.o.
altest.cz
Adresa

Adresa

Jugoslávská 124a
Brno 613 00

info@altest.cz
+420 603 180 831


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha