Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o.
Rozbory a odběry vody PrahaRozbory vod Říčany

Z jara rychlostí blesku vstupujeme do léta. Jakmile nastanou vyšší venkovní teploty, už myslíme na koupání. Jenomže u každé říčky, jezera, řeky i potoku potřebujeme nejprve zjistit kvalitu vody. Na rozbory vody v Říčanech jsou specialisté ve společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o. Zde vám provedou rozbory vody ze studny, z vodovodu, ale také kvůli koupání z kdejaké vodní nádrže.

Rozbory vod Říčany

Provedeme rozbor jakékoliv vody

Laboratoř provádí rozbory pitných, odpadních, povrchových i bazénových vod. Provedeme také rozbor vody pro kolaudaci studny. Zajistíme rozbory vod pro koupaliště a vodní nádrže, ve kterých se koupou nejenom dospělí, ale také děti.

Rozbor vody Říčany


Hurá na koupaliště

Každý z nás se těší, až si opět zaplaveme v osvěžují vodě. Jenomže než lidi do vody pustíme, musíme zjistit kvalitu vody v koupališti. Po zimě se mohla voda změnit a mohly zde začít bujet zárodky, které by pro naše tělo nemusely být žádoucí, a proto provedeme odborně rozbor jakékoliv vody. Našim cílem je poskytnout klientům vysoce kvalitní, rychlé a přesné rozbory vod.

Výsledky obdržíte od 7 do 15 pracovních dnů


Vždy preferujeme individuální přístup

Naše vodohospodářská laboratoř je samozřejmě držitelem osvědčení o akreditaci Českého institutu pro akreditaci (ČIA). Provádíme rozbory a odběry pitné vody – pro kolaudace studní, vrtů, přípojek, pravidelnou kontrolu i kontrolu v případě havárií. Rozbory i odběry teplé vody, bazénové vody a vody z koupališť ve volné přírodě, povrchové vody jako jsou rybníky, potoky, jezírka, vodní nádrže nebo i odpadní vody z čistíren odpadních vod nebo z kanalizačních řádů.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Rozbor pitné vody, odpadní vody i bazénových vod

Rozbor pitné vody, odpadní vody i bazénových vod

Rozbor vody má smysl z mnoha důvodů. Nejen, že potvrdí či vyvrátí nezávadnost vaší pitné vody, ale odhalí i případné škodlivé látky, které se dostaly do povrchových i bazénových vod. Rozhodně jej nepodceňujte!

Vydáno 07.06.2016
Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.: rozbor vaší vody

Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.: rozbor vaší vody

Voda je základem bezstarostného života. Používá se v domácnostech, ve firmách, při výrobě nebo poskytování služeb, je součástí hygieny i zábavy jako je koupání v bazéně nebo na veřejném koupališti. O jistotu, že voda, kterou používáte je nezávadná, se rychle a profesionálně postará Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.

Vydáno 21.03.2017
Přesvědčte se o kvalitě vaší vody. Laboratorní rozbory vám v tom pomohou

Přesvědčte se o kvalitě vaší vody. Laboratorní rozbory vám v tom pomohou

Kvalitní a nezávadná voda je pro nás život velmi důležitá. Není divu. Pitnou vodu potřebujeme k zahnání žízně i vaření, vodovody a kanalizace nám ale denně poskytují také vodu na koupání či zalévání zahrádky. O to, aby voda byla vždy nezávadná a neobsahovala žádné nežádoucí látky, se proto staráme ve společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany. Nabízíme vám rozbor pitné vody, ale i další laboratorní rozbory, které zjistí vše potřebné.

Vydáno 17.04.2015
Pijte jen zdravotně nezávadnou vodu. Laboratorní rozbory vody vám ji otestují

Pijte jen zdravotně nezávadnou vodu. Laboratorní rozbory vody vám ji otestují

Laboratorní rozbory vody by měly být samozřejmou součástí našeho života. Díky nim objevíte přítomnost škodlivých látek (nejen) v pitné vodě. Ve středočeském kraji provádí kvalitní laboratorní rozbory vody Vodohospodářská laboratoř Říčany.

Vydáno 02.05.2015Vydáno 18.04.2018
48 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2018